امروز : دوشنبه 31 اردیبهشت 1397
   
  • اعضاء مجمع جوانان استان سمنان معرفی شدند

   اعضاء مجمع جوانان استان سمنان معرفی شدند

   جلسه مجمع جوانان استان سمنان با حضور اعضای مجمع جوانان در محل خانه جوانان استان سمنان برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ جلسه مجمع جوانان استان سمنان با حضور چهار عضو از هفت نفر مجمع جوانان استان سمنان در محل خانه جوانان استان سمنان با حضور محسن قربانی، حسین عامریان ، مصطفی شاطری و سید عابد میرمعصومی برگزار شد.
   بر اساس این گزارش؛ در این جلسه پیرامون مدیریت ساختمان خانه جوانان استان سمنان و همچنین جایگاه هویتی مجمع جوانان استان سمنان و پیشبرد هر چه بهتر آن مواردی مطرح شد.
   "مصطفی شاطری" به عنوان نماینده مجمع استان جهت پیگیری های لازم جهت ارتباط با مدیران مربوطه در این حوزه در استان و کشور معرفی و "محسن قربانی" بعنوان مدیریت ساختمان خانه جوانان استان سمنان جهت برنامه ریزی ها و رفع مشکلات عمومی مربوط به خانه جوانان استان سمنان تعیین شد.
   "امیرحسین مرادی" جهت انجام امور جاری و اولیه خانه جوانان استان سمنان تعیین و "حسین کوکبی" از سرخه دبیر مجمع جوانان استان سمنان شد.
   اما آنچه که در این جلسه به عنوان مصوبه به تصویب حاضران رسید عبارتند از ؛تشکیل هفتگی جلسات مجمع جوانان استان سمنان شنبه ها ساعت ۱۵ الی ۱۷ جهت همفکری و پیگیری مصوبات که در جلسات تعیین شده است .
   ایجاد کانال تلگرامی مدیران سمن های جوانان جهت ارائه گزارش فعالیتهای مجمع جوانان استان سمنان، عدم استفاده عمومی اینترنت و وای فای خانه جوانان و استفاده با نظارت اینترنت و با استفاده مستقیم از رایانه ها جهت امنیت بیشتر و عدم سو استفاده های احتمالی، مذاکره با اداره ورزش و جوانان جهت در اختیار داشتن وسایل مربوط به پخش تصویر (ویدیو پروژکشن) از دیگر مصوبات این جلسه بود.
   همچنین در این جلسه مقرر شد جلساتی با مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان و مدیرکل دفتر امور فرهنگی و اجتماعی استانداری سمنان تشکیل شود.
   تشکیل جلسات مجمع جوانان در آینده با مدیران فرهنگی به صورت گسترده جهت معرفی و تقویت هویت مجمع جوانان، تشکیل جلسات با مدیران و اعضای هیات مدیره سمن های استان سمنان با اولویت سمن های دارای مجوز از اداره ورزش و جوانان و سپس سمن های دارای مجوز از دیگر ارگان های مربوطه و معرفی بهتر و دقیق تر مجمع جوانان استان سمنان، تشکیل شورای مشورتی و نظارتی مجمع جوانان استان سمنان با سمن های جوانان و تصمیم گیری مجمع درباره طبقه اول ساختمان خانه جوانان استان سمنان جهت امور آموزشی و تجهیز در جهت راه اندازی آموزشگاه های چند منظوره در جهت تقویت امور آموزشی سمن ها از دیگر مواردی بود که در این جلسه به تصویب اعضای حاضر رسید.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,731,153
تعداد بازدید امروز : 22,102
تعداد بازدید دیروز : 25,433
آخرین به روزرسانی : 1397/02/31