امروز : یکشنبه 31 تیر 1397
   
  • برگزاری نشست روسای گروه و کارشناسان امور جوانان استان ها

   برگزاری نشست روسای گروه و کارشناسان امور جوانان استان ها

   نشست روسای گروه و کارشناسان امور جوانان استان ها با حضور سید جواد رضوی مدیرکل ساماندهی امور جوانان در این وزارت خانه برگزار شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، سید جواد رضوی در این نشست، آموزش نحوه گردآوری داده های مرتبط با شاخص های توسعه جوانان در سطوح استانی و شهرستانی را از اهداف برگزاری این نشست مشترک با حضور رؤسای گروه و کارشناسان ساماندهی امور جوانان 18 استان منتخب عنوان کرد و افزود: تبادل نظر درباره داده‌های مرتبط با شاخص‌های توسعه جوانان و همچنین بررسی مسائل و مشکلات استانها برای ثبت اطلاعات مورد نیاز در سامانه آرشیو الکترونیکی و گزارشگیری ستادهای ملی، استان و شهرستان از اهداف دیگر این نشست بود.
   وی در ادامه تصریح کرد: پیشنهادات روسای گروه و کارشناسان ساماندهی امور جوانان از استان‌ها برای رفع مشکلات سامانه مذکور مورد بررسی قرار گرفت.

   مدیر کل ساماندهی و هماهنگی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با اشاره به استقبال رؤسای گروه و کارشناسان استان‌های حاضر در نشست از راه اندازی این سامانه، افزود: در این نشست مقرر شد نمایندگان برخی از استان‌های شرکت کننده در این نشست، به عنوان تسهیل گر در سایر استانهای منطقه مرتبط، برای آموزش نحوه کار با این سامانه حضور پیدا کنند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,337,397
تعداد بازدید امروز : 21,331
تعداد بازدید دیروز : 27,334
آخرین به روزرسانی : 1397/04/31