امروز : دوشنبه 01 مرداد 1397
   
  • در بازدید معاون فرهنگی ازتمرینات گروه‌های تئاتر درخانه جوانان مطرح شد؛

   پانزده گروه هنری و سمن قم در حال تولید تاتر هستند

   پانزده گروه هنری و سمن قم در حال تولید تاتر هستند

   معاون فرهنگی و امور جوانان قم گفت:‌ ۱۵ گروه هنری و سمن قم با موضوعات کنترل وکاهش آسیب‌های اجتماعی درحال تمرین و تولید تئاترهستند.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان قم، علی پارسانیا در بازید خود از تمرینات گروه‌های تاتر در خانه جوانان از فعالیت ۱۵ گروه هنری و سمن قم با موضوعات کنترل وکاهش آسیب‌های اجتماعی درحال تمرین و تولید تاتر خبر داد و افزود: خانه جوانان قم به پایگاهی فعال درراستای تولیدوارائه آثارهنری تبدیل شده است.
   وی در این بازید که از تمرینات تئاتر گروههای هنری در سالن پلاتوی ماه واقع در خانه جوانان به انجام رسید اظهار داشت:‌ با توجه به اثربخشی بسیار بالای زبان هنر در انتفال مفاهیم و آموزه های فرهنگی و ارزشی ، ظرفیت بالای قم در تولید آثار فاخر هنری قابل تامل است و به نوبه خود در تقویت گروه‌ها وسمن های هنری تلاش خواهیم کرد.
   معاون فرهنگی و امور جوانان با اشاره به ظرفیت وفضاهای تخصصی ایجاد شده در خانه جوانان برای گروه های هنری عنوان کرد: در حال حاضر بیش از ۱۵ گروه و سمن در حال تمرین و امیدواریم شاهد حمایت تمامی دست اندرکاران مسائل فرهنگی از گروه ها و سمن های فعال در قم باشیم و بتوانیم با کمک هنرمندان جوان بزودی خانه جوانان قم رابه پایگاه تولید و ارائه آثارهنری مرتبط با جوانان تبدیل کنیم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,365,635
تعداد بازدید امروز : 19,586
تعداد بازدید دیروز : 29,983
آخرین به روزرسانی : 1397/05/01