امروز : دوشنبه 07 خرداد 1397
   
  • اجرایی کردن سیاست های دولت تدبیر و امید در راستای ترویج ازدواج آسان و تحکیم خانواده

   اجرایی کردن سیاست های دولت تدبیر و امید در راستای ترویج ازدواج آسان و تحکیم خانواده

   مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد بر هم افزایی دستگاه های اجرایی و تلاش برای اجرایی کردن سیاست های دولت تدبیر و امید در راستای ترویج ازدواج آسان،مناسب و تحکیم بنیان خانواده تاکید کرد.

   مسعود شریعتی در ستاد ساماندهی امور جوانان استان یزد ضمن تبریک روز خبرنگار بر تمامی تلاشگران این عرصه مهم گفت: باتوجه به اینکه هفته ازدواج در پیش است این نشست با موضوع ازدواج و برنامه ریزی در راستای برگزاری برنامه های ازدواج تشکیل شده است.

   وی با بیان اینکه ازدواج آسان و آگاهانه در خوشبختی و تداوم زندگی سهم بسزایی دارد؛ گفت: آموزش زوج های جوان، برنامه ریزی برای تحکیم بنیان خانواده و ارتقاء مهارت های زندگی در زوج های جوان از جمله مواردی است که با جدیت دنبال می کنیم و انتظار داریم تا دیگر دستگاه های اجرایی استان نیز در این مسیر گام بردارند.

   مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد به تشکیل 7 کار گروه تخصصی ازدواج در استان اشاره و اضافه کرد: 7 کارگروه آموزش و مشاوره ، خیرین امر ازدواج ، هاهنگی سازمان های مردم نهاد فعال در امر ازدواج و خانواده ، رسانه و ترویج فرهنگ ازدواج بالقوه سالم ، کارگروه پیگیری اقدامات موضوع تسهیلات ازدواج ، کارگروه ازدواج کارکنان مجرد دستگاهها و کار گروه برگزاری جشنواره ترویج ازدواج بالقوه سالم تشکیل و در راستای فرهنگ ازدواج آسان و تحکیم خانواده برنامه ریزی می کنند.

   شریعتی اظهار داشت : سیاست های دولت تدبیر و امید در راستای اجرای قانون تسهیل ازدواج برای جوانان، یکی از دستاوردهای دولت تدبیر و امید می باشد. اجرای این برنامه ها در طولانی مدت می تواند گامی بلند در جهت تحکیم بنیان خانواده و عمل به سیاست های کلی افزایش جمعیت بردارد.

   وی با اشاره به لزوم مشارکت و همکاری کلیه ادارات و سازمانهای دولتی در حوزه جوانان و توجه به امور این قشر تاثیرگذار در جامعه اظهار داشت: تعامل و همکاری دستگاه های اجرایی در حوزه جوانان می تواند در پیشبرد اهداف ستاد ساماندهی جوانان نقش آفرینی کند.

   شریعتی افزود: ازدواج و تحکیم خانواده، اشتغال، هویت، مشارکت اجتماعی، اوقات فراغت، سبک زندگی و فضای مجازی، یافته های پژوهشی، بررسی عملکرد دستگاه های عضو ستاد ساماندهی امور جوانان و سایر موضوعاتی است که برای ستاد ساماندهی امور جوانان دیده شده و باید در این راستا برنامه ریزی و تلاش شود.

   مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد در پایان ابرازامیدواری کرد: با تعامل و هم افزایی دستگاه های اجرایی ، مسائل و مشکلات جوانان در حوزه های مختلف مرتفع شود.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,893,492
تعداد بازدید امروز : 19,059
تعداد بازدید دیروز : 26,478
آخرین به روزرسانی : 1397/03/07