امروز : چهارشنبه 25 مهر 1397
   
  • داورزنی: در کنار وزنه برداری و فوتبال هستیم

   داورزنی: در کنار وزنه برداری و فوتبال هستیم

   معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: وزارت ورزش در کنار فدراسیون وزنه برداری خواهد بود تا براساس مستندات و در آرامش موضوع ناداوری را پیگیری کند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از خبرگزاری ایسنا، محمدرضا داورزنی در حاشیه استقبال از تیم ملی وزنه برداری بیان کرد: وزنه برداری دل مردم را شاد کرد آنها برای سفر به آمریکا با مشکلاتی روبه رو بودند اما در نهایت ملی پوشان ایران توانستند قدرتمندانه مدال‌ها را درو کنند و کار ارزشمندی را در آمریکا انجام دهند. البته بر قهرمانی ارزشمند تیم ملی وزنه برداری، تیم تکواندو هم افتخارآفرین بود و چوگان هم ثبت جهانی شد که این اتفاقات برای ایران بسیار شیرین بود.
   او در مورد حمایت وزارت ورزش از وزنه برداری گفت: وزارت ورزش نگاه ویژه ای به رشته های ورزشی به ویژه رشته هایی که سبد مدالی ایران را در المپیک و بازی های آسیایی پر می کنند، دارد. با توجه به در پیش بودن بازی های آسیایی 2018 و المپیک 2020 وزارت ورزش هم از این رشته ها حمایت خواهد کرد و سعی می کنیم تا قبل از پایان سال، پاداش مدال آوران را در عرصه جهانی اهدا کنیم.
   معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در مورد اینکه گفته می شود برای بهداد سلیمی ناداوری اتفاق افتاده است، تاکید کرد: اقداماتی که لازم است فدراسیون وزنه برداری انجام دهد، اتفاق خواهد افتاد و وزارت ورزش و جوانان هم در کنار فدراسیون خواهد بود. بدون حاشیه و بحث های دیگر در آرامش این مساله را پیگیری می کنیم تا به نتیجه برسیم.
   داورزنی در پاسخ به این پرسش که گفته می شود ناداوری اتفاق نیفتاده و حرکت بهداد خطا بوده است، تصریح کرد: طبیعی است که اختلاف نظر وجود داشته باشد. به هرحال افراد رای می دهند و اینکه داوران ابتدا حرکت او را می پذیرند و سپس هیات ژوری رای را برمی گرداند باعث می شود که این شبهه به وجود بیاید که دست‌های پنهان دیگری تعیین تکلیف کند و ما براساس مستندات پیگیری می کنیم.
   وی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه نظرش نسبت به اتفاقات فوتبال و اینکه تیم های ایران باید در کشور ثالث به مصاف رقبای خود بروند، چیست؟ بیان کرد: هنوز به صورت رسمی چیزی اعلام نشده است ما هم تمام قد در کنار فدراسیون قرار داریم کشور ما امن است و ان شاءالله تلاش می کنیم که میزبانی در کشور خود ما باشد.
   معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در مورد اتفاقات لیگ برتر والیبال و اینکه تیمی وسط بازی از زمین بازی خارج می شود و یا در یک مسابقه حاضر نمی شود، تصریح کرد: این رفتارها خوب نیست و همه باید به قوانین احترام بگذاریم و نمی شود که هرکسی برای خودش تعیین تکلیف کند. این رفتارها بازی کردن با احساسات تماشاگران است. ما از سازمان لیگ خواسته ایم که جلسه هیات رییسه خود را برگزار کند و براساس مستندات تصمیم منطقی را بگیرد. البته اتفاقاتی که در ارومیه افتاد مربوط به همه تماشاگران نمی شود و تنها یک عده سعی کردند فضا را خراب کنند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,454,173
تعداد بازدید امروز : 11,360
تعداد بازدید دیروز : 23,357
آخرین به روزرسانی : 1397/07/25