امروز : چهارشنبه 21 آذر 1397
   
  • برگزاری نشست کارشناسان جوانان ادارات ورزش و جوانان سراسر استان

   برگزاری نشست کارشناسان جوانان ادارات ورزش و جوانان سراسر استان

   نشست مشترک کارشناسان جوانان ادارات ورزش و جوانان شهرستانها با کارشناسان، روسای گروهها و معاون فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد برگزار شد.

   در این نشست که با حضور احمد طالبی معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد برگزار شد، ضمن ارائه مباحث مرتبط با امور جوانان و فرهنگی اداره کل، حاضران به بحث، تبادل نظر و همفکری در مورد مشکلات و راههای ارتقای کیفی و کمی فعالیتها در حوزه ستادهای ساماندهی امور جوانان، مشارکتهای اجتماعی و سمن‌ها و فعالیتهای فرهنگی مرتبط با حوزه‌های ورزش و جوانان پرداختند.

   معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد در این نشست گفت: ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها هماهنگونه که خود را مکلف به راه اندازی هیئت های ورزشی می دانند باید نسبت به تشکیل سمن ها نیز اهتمام داشته باشند.

   طالبی افزود:باید در راستای راه اندازی خانه های جوان، تعامل با دستگاه های اجرایی، پیگیری مصوبات ستاد ساماندهی امور جوانان تا حصول نتیجه و فعال سازی کمیته های تخصصی در شهرستان ها تلاش شود.

   وی با اشاره بر اینکه دولت تدبیر و امید تأکید جدی به توسعه کمی و کیفی سمن‌ها دارد ادامه داد: باید در این راستا تلاش شود با ترغیب جوانان و ایجاد فضای مناسب جهت فعالیت جوانان ، تعداد سمن های موجود افزایش پیدا کرده و امور به این سمن ها واگذار شود.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 17,701,960
تعداد بازدید امروز : 19,921
تعداد بازدید دیروز : 27,785
آخرین به روزرسانی : 1397/09/21