امروز : یکشنبه 30 دی 1397
   
  • در آئین تکریم و معارفه مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان

   احمدی: رفت وآمد ها در حوزه های مدیریتی امری بدیهی است

   احمدی: رفت وآمد ها در حوزه های مدیریتی امری بدیهی است

   معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش وازرت ورزش و جوانان با بیان اینکه جابه‌جایی مدیران دلیل بر بی‌کفایتی آن ها نیست تصریح کرد: در حوزه‌های مدیریتی این‌گونه رفت‌وآمدها یک‌ امر بدیهی است.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان، سید عبدالحمید احمدی در آئین تکریم و معارفه مدیران قبلی و جدید اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان اظهار داشت: از زحمات خالصانه علی جوان تشکر و قدردانی می‌کنم.
   وی با بیان اینکه جابه‌جایی مدیران دلیل بر بی‌کفایتی مدیران نیست، تصریح کرد: در حوزه‌های مدیریتی این‌گونه رفت‌وآمدها یک‌ امر بدیهی است.
   وی با تاکید براینکه خدمت صادقانه و عاشقانه یک اصل مهم مدیریتی است و همه مدیرانی که عشق به خدمت دارند به حتم این اصل را سرلوحه کارشان قرار داده اند، اظهار کرد: کسانیکه که مسئولیت قبول می کنند همه داشته ها، دانش، تجربه، اندوخته و اعتبار خود را برای خدمت صادقانه و مخلصانه بکار می گیرند و این بسیار حائز اهمیت است.
   احمدی افزود: تمام کسانی که خالصانه در مسئولیت ها تلاش کرده و متحمل زحمت می شوند در واقع با خداوند منان معامله می کنند و به حتم اجر این افراد در نزد خداوند محفوظ خواهد بود.
   معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش وازرت ورزش و جوانان با اشاره به حوزه ورزش و جوانان گفت: حوزه ورزش و جوانان در کل با تمام دستگاه ها و نهادها سروکار دارد و در حقیقت حوزه ای تعاملی است و به قطع و یقین کارها در این حوزه مهم و تاثیرگذار، بدون همکاری، همفکری و تعامل دستگاه ها به خوبی پیش نخواهد رفت.
   احمدی افزود: حوزه ورزش با سلامت مردم و جامعه سر و کار دارد و مردم اصلی ترین مخاطب ما هستند و باید گستره خدمت رسانی به آنان را در سطوح مختلف بیشتر کرده و با همکاری، هم افزایی و بهره گیری از تمام ظرفیت ها، زمینه و شرایط لازم را برای توسعه ورزش همگانی بیش از پیش فراهم کنیم.
   وی با تاکید براینکه نیازمند جامعه ای شاد و سالم هستیم و باید ورزش را به عنوان یک عنصر سلامت بخش، توسعه داد اظهار کرد: باید بگونه ای برنامه ریزی صورت گیرد تا تمام مردم تحت پوشش ورزش قرار گیرند و از این طریق بتوان به نشاط و سلامت مردم و جامعه کمک کرد چراکه آمار بیماری ها در وضعیت خوبی نیست.
   احمدی با اشاره به اینکه نباید از توسعه ورزش همگانی غافل شد افزود: ورزش قهرمانی نیز موجب همبستگی ها می شود و با کسب موفقیت ها در میادین برون مرزی، می توان پرچم ایران را به اهتزاز درآورد و نام ایران و ایرانی را پرآوازه تر کرد.
   وی تاکید کرد: در حوزه جوانان نیز باید به مسئولیت ها بر اساس نیازها و اولویت ها عمل کرد و انتظارات در این حوزه بسیار وسیع و گسترده است و باید شرایط اجتماعی را برای حضور جوانان مهیا کرد و در قبال آنان پاسخگو بود.
   معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش وزیر ورزش و جوانان به تعداد سمن‌های فعال در کشور اشاره کرد و افزود: 2هزار تشکل‌ مردم‌نهاد در کشور فعالیت می‌کنند و باور ما این است که می‌توانیم از ظرفیت‌های سمن‌ها در راستای موفقیت ورزش استفاده کنیم.
   احمدی در پایان با ابراز خرسندی از انتخاب علی خلیلی به‌عنوان مدیرکل جدید ورزش استان زنجان گفت: او بیش از 25 سال سابقه مدیریتی در بخش‌های مختلف وزارت ورزش و نیز سابقه مدیرکلی در استان آذربایجان غربی را دارد و کاملاً با وظایف خود آشنا است.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 18,319,824
تعداد بازدید امروز : 2,383
تعداد بازدید دیروز : 20,909
آخرین به روزرسانی : 1397/10/29