امروز : شنبه 29 دی 1397
   
  • برگزاری هفتمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان البرز

   برگزاری هفتمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان البرز

   هفتمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان البرز صبح امروز در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان البرز برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ هفتمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان البرز صبح امروز باحضور غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز، شمیرانی معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان، میروکیلی معاون فرهنگی ورزشی شهرداری کرج، کولیوند سرپرست معاونت توسعه امور ورزش، کلهر رئیس اداره ورزش و جوانان شرق کرج، محبی سرپرست اداره ورزش و جوانان غرب کرج، نمایندگان دستگاههای اجرایی کرج و جمعی از هیئتهای ورزشی و سمن های کرج در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان البرز برگزار شد.
   تشکیل مجمع خیرین ازدواج شهرستان کرج و تشکیل تورهای گردشگری تفریحی ویژه زوج های جوان از دستورات جلسه این نشست بود.
   همچنین در رابطه با برگزاری جشنواره اوقات فراغت در مرکز استان و شهرستان ها و برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی طی سال 97 بحث و تبادل نظر صورت گرفت.
   در بخشی از این جلسه نیز با توجه به اهمیت موضوع ورزش همگانی، مصوب شد هر یک از دستگاههای استان در سال 97 میزبان یک هفته از برنامه دوچرخه سواری سه شنبه های بدون خودرو باشند که شهرداری کرج میزبانی از 20 هفته این برنامه را تقبل کرد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 18,300,324
تعداد بازدید امروز : 3,792
تعداد بازدید دیروز : 14,149
آخرین به روزرسانی : 1397/10/28