امروز : شنبه 29 دی 1397
   
  • هفتمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان البرز

   غفرانی: رسیدگی به امور جوانان دغدغه ی اصلی همه ی مسئولان است

   غفرانی: رسیدگی به امور جوانان دغدغه ی اصلی همه ی مسئولان است

   مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز با بیان این که "رسیدگی به امور جوانان دغدغه ی اصلی همه ی مسئولان است" تاکید کرد: ادارات استان، جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان را جدی بگیرند.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در هفتمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان با اشاره به برگزاری سفرهای شهرستانی مسئولان ورزش و جوانان اظهار کرد: در ایام دهه مبارک فجر و پس از آن با هدف ملاقات و بازدید حضوری از وضعیت ورزش و جوانان شهرستان ها جهت تقویت و توسعه این حوزه و رفع مشکلات، سفرهای شهرستانی را آغاز کردیم که خوشبختانه این حرکت موجب اثرات محسوس و مطلوبی برای استان شد.
   وی با بیان این که "دکتر نجفی استاندار البرز توجه ویژه ای به جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان دارند" تاکید کرد: ادارات استان، جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان را جدی بگیرند و انتظار داریم در شهرستان ها فرمانداران نیز برای این حوزه اهمیت ویژه ای قائل شوند.
   غفرانی ادامه داد: با مساعدت و همکاری فرماندار کرج صد در صد اعتبار خانه جوان شرق کرج در حال وصول است و قصد داریم درخصوص احداث خانه جوان در غرب کرج نیز اقدام کنیم.
   وی با بیان این که "رسیدگی به امور جوانان دغدغه ی اصلی همه ی مسئولان است" گفت: حوزه های شرق و غرب کرج فاقد مجمع خیرین ازدواج است که می بایست مسئولان ادارات ورزش و جوانان ان موضوع را در دستور کار قرار دهند.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز با اشاره به اهمیت موضوع اوقات فراغت عنوان کرد: بحث اوقات فراغت برای وزارت ورزش و جوانان بسیار مهم بوده و از این رو همه ی ما در قبال این موضوع وظیفه ی سنگینی داریم.
   وی اضافه کرد: اداره کل ورزش و جوانان برنامه ریز و دبیر اوقات فراغت استان است و وظیفه دارد عملکرد دیگر ادارات در این حوزه را نیز رصد کرده و به استانداری گزارش دهد که با توجه این مسئله از تمامی دستگاهها می خواهیم با معرفی نماینده خود در این بخش، حضور فعال در غنی سازی اوقات فرغت جوانان داشته باشند.
   غفرانی تصریح کرد: در سال 96 هر آنچه در توان داشتیم برای ارتقای حوزه ورزش و جوانان به کار گرفتیم و امیدواریم در سال آینده موفقیت و عملکردمان بسیار پربار تر باشد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 18,300,819
تعداد بازدید امروز : 4,287
تعداد بازدید دیروز : 14,149
آخرین به روزرسانی : 1397/10/28