امروز : جمعه 02 فروردین 1398
   
  • معاون فرهنگی و امور جوانان کهگیلویه وبویراحمد :

   حوزه فرهنگی و جوانان کهگیلویه وبویراحمد جزو ده استان برتر کشور در سال 1396

   حوزه فرهنگی و جوانان کهگیلویه وبویراحمد جزو ده استان برتر کشور در سال 1396

   شاکری معاون فرهنگی و امور جوانان ورزش کهگیلویه وبویراحمد گفت :حوزه فرهنگی و امور جوانان در سال 1396 در بین ده استان برتر در برگزاری ستاد ساماندهی امور جوانان قرار گرفت.

   به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،شاکری معاون فرهنگی و امور جوانان استان گفت :حوزه فرهنگی و امور جوانان در سال 1396 در بین ده استان برتر در برگزاری ستاد ساماندهی امور جوانان قرار گرفت.
   رحمت الله شاکری معاون فرهنگی و امور جوانان در نشست شورای معاونین ورزش استان گفت :در ارزیابی عملکرد حوزه فرهنگی و امور جوانان وزارت ورزش و جوانان ،اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با کسب 703 امتیاز جزو ده استان برتر قرار گرفت .
   شاکری ادامه داد:یکی از مباحث مهم در حوزه فرهنگی ،راه اندازی خانه جوان در شهرستانهای استان است.
   معاون فرهنگی و امور جوانان ادامه داد:در حال حاضر در شهرهای یاسوج ،دهدشت ،گچساران و بهمئی زمین محل احداث خانه جوان آماده کلنگ زنی شده و امیدوارم با حمایت فرمانداران کلنگ زنی خانه جوان شهرستان انجام گیرد .
   این مقام مسئول از حضور مسئولین و سمن های مردم نهاد در ایام نوروز در روستاهای استان در اجرای مسابقات و جشنواره های ورزشی و فرهنگی خبر داد وگفت :جلسه ستاد ساماندهی شهرستانها در سال گذشته بجزو در شهرستان باشت در بقیه شهرهای استان برگزار شده و امیدوارم با حمایت همه جانبه مسئولین ادارات و فرمانداران شاهد برگزاری منظم جلسه ستاد ساماندهی در شهرهای استان باشیم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,014,081
تعداد بازدید امروز : 5,151
تعداد بازدید دیروز : 13,197
آخرین به روزرسانی : 1398/01/02