امروز : جمعه 02 فروردین 1398
   
  • امضاء تفاهم نامه همکاری های آموزشی و فرهنگی بین استان های خوزستان و بصره عراق

   امضاء تفاهم نامه همکاری های آموزشی و فرهنگی بین استان های خوزستان و بصره عراق

   تفاهم نامه همکاری های آموزشی و فرهنگی بین اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان و استان بصره عراق با حضور مسوولان دو طرف به امضا رسید .

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش وجوانان ، این تفاهم نامه به منظور تقویت و توسعه همکاری های متقابل و استفاده از ظرفیت ها و توانایی های طرفین، بین افشین حیدری مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان و صادق عصاف مدیرکل ورزش و جوانان بصره از کشور عراق منعقد شد .
   براساس این تفاهم نامه ، مقرر شد دوره های آموزشی و دانش افزایی در رشته های مختلف ورزشی توسط مدرسین رسمی فدراسیون ها در هر دو کشور جهت مربیان و علاقه مندان برگزارشود .
   به این ترتیب استفاده از مدرسین مجرب جهت برگزاری کلاس های آموزشی در رشته های مختلف ورزشی به منظور دانش افزایی و ارتقای سطح کیفی آموزش مربیان و داوران در این تفاهم نامه به تصویب رسید .
   همچنین تصمیم گرفته شد همایش ها و نشست های مشترک علمی ـ آموزشی ـ فرهنگی بین دو استان برگزار شود .
   ضمنا مسوولان دو استان موافقت کردند جشنواره های سالیانه ورزشی، فرهنگی (بومی و محلی) و همچنین تبادلات فرهنگی در بخش جوانان (تئاتر و سینما، خط و نقاشی، اردوهای جوانان و ...) توسط هر یک از ادارات کل ورزش و جوانان ارائه و پس از تصویب در کمیته مشترک، نسبت به تنظیم برنامه زمان بندی اجرایی و اقدام شود.
   این تفاهم نامه در 3 نسخه و به زبان های فارسی، عربی و انگلیسی و توسط مدیران ورزش و جوانان استان های خوزستان و بصره امضاء شد .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,012,865
تعداد بازدید امروز : 3,935
تعداد بازدید دیروز : 13,197
آخرین به روزرسانی : 1398/01/02