امروز : چهارشنبه 03 بهمن 1397
   
  • برگزاری اولین کمیته تخصصی دبیرخانه ستاد ساماندهی امور جوانان و برنامه ریزی به مناسبت هفته جوان

   برگزاری اولین کمیته تخصصی دبیرخانه ستاد ساماندهی امور جوانان و برنامه ریزی به مناسبت هفته جوان

   نخستین کمیته تخصصی و دبیرخانه ستاد ساماندهی امور جوانان برگزار و در خصوص برنامه های هفته جوان بحث و تبادل نظر شد.

   این نشست با حضور احمد طالبی معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد ، کارشناسان حوزه جوانان این اداره کل و معاونین فرهنگی دانشگاه ها، بنیاد نخبگان ، پارک علم و فناوری ، اداره کل کتابخانه ها و جمعیت جوانان هلال احمر برگزار شد.

   معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد در این نشست گفت: تقویت امید، نشاط، ایمان و خودباوری، عفت، هویت، حیا و غیرت جوان مسلمان ایرانی، معرفی شخصیت های متعالی و ارائه الگوهای شایسته برای جوان امروز و معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه جوانان از اهداف این برنامه های هفته جوان است.

   طالبی ادامه داد: فرهنگ سازی این روز به عنوان روز جوان باید در دستور کار قرار گیرد و خوشبختانه این امر بعد از چند سال به صورت ویژه جا افتاده و معرفی دستاوردها و برنامه های امور جوانان و برترین های جوانان باید مد نظر باشد.

   پس از بحث و تبادل نظر در خصوص برنامه های هفته جوان مقرر شد، با همکاری دانشگاه علوم پزشکی ، هلال احمر و شهرداری در تمامی دانشگاه ها و چندین پارک سطح شهر پایگاه سلامت جوانان برپا شود. همچنین برگزاری نشست جوانان و مسئولین در دانشگاه ها، برپایی نمایشگاه کارآفرینی در دانشگاه آزادو برگزاری مسابقات کتاب مجازی در خصوص ازدواج از جمله مصوبات این نشست بود.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 18,374,775
تعداد بازدید امروز : 435
تعداد بازدید دیروز : 16,994
آخرین به روزرسانی : 1397/11/02