امروز : جمعه 02 فروردین 1398
   
  • مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان :

   تسهیلات اشتغالزایی به سازمان های مردم نهاد جوانان پرداخت می شود

   تسهیلات اشتغالزایی به سازمان های مردم نهاد جوانان پرداخت می شود

   مدیرکل و جوانان استان همدان از اعطای تسهیلات اشتغالزایی به سازمان های مردم نهاد با هدف ایجاد اشتغال پایدارو حمایت از کارآفرینان جوان و افراد خلاق و نوآور و اجرای طرح های توانمندسازی و فرصتهای اشتغالزایی برای جوانان خبر داد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان همدان، مدیرکل ورزش و جوانان استان گفت: وزارت ورزش و جوانان با همکاری صندوق کارآفرینی امید با هدف تعامل و هم افزایی دانش، ایجاد اشتغال پایدار و حمایت از کارآفرینان و افراد خلاق و نوآور تسهیلات اشتغالزایی را به سازمان های مردم نهاد جوانان پرداخت می کند.
   رسول منعم تاکید کرد: موضوع های مورد حمایت در بخش های صنایع دستی و گردشگری، فناوری اطلاعات (فضای مجازی، صنایع تبدیلی محصولات کشاورزی و گلخانه های با مقیاس کوچک، کفش و پوشاک است.
   وی گفت: صنایع خلاق (اسباب بازی، چاپ و نشر، گرافیک، طراحی محصولات، تبلیغات و بازاریابی، موسیقی و هنرهای نمایشی، معماری و گیاهان دارویی)، طرح های حوزه توسعه صنعت بسته بندی و توسعه واحد بارانداز با هدف ایجاد شبکه فروش محصولات تولیدی روستاها، از دیگر طرح های مورد حمایت برای دریافت تسهیلات است.
   مدیرکل ورزش و جوانان همدان به شرایط افراد برای دریافت تسهیلات نیز اشاره کرد و اظهار داشت: بومی بودن، رعایت بازه سنی 18 تا 29 سال( به استثنای مراکز و دفاتر مشاوره تخصصی ازدواج و خانواده، سمن های اشتغالزایی آسیب های اجتماعی، اعضای فعال سازمان های مردم نهاد دارای مجوز از وزارت ورزش و جوانان، طرح های کارآفرینی و خلاق جوانان فارغ التحصیل دانشگاهی، تعاونی ها، شرکت های سهامی خاص با مدیریت جوانان) از جمله مهمترین این شرایط است.
   وی یادآور شد: افراد متقاضی می توانند میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به معاونت فرهنگی و امورجوانان اداره کل ورزش و جوانان واقع در خیابان میرزاده عشقی کوچه شهیدان رستمی مراجعه نمایند.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,025,072
تعداد بازدید امروز : 16,142
تعداد بازدید دیروز : 13,197
آخرین به روزرسانی : 1398/01/02