امروز : پنجشنبه 28 شهریور 1398
   
  • معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل:

   اولین جشنواره پرتاب شوت بسکتبال و فوتبال انسانی در اردبیل برگزار شد

   اولین جشنواره پرتاب شوت بسکتبال و فوتبال انسانی در اردبیل برگزار شد

   اولین جشنواره پرتاب شوت بسکتبال و فوتبال انسانی در اردبیل با استقبال قابل توجه مردم مواجه شد.

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل، اکبر نگاهی معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل در این خصوص گفت: به همت موسسه مردم نهاد نسیم تندرستی سبلان و با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان ، هیئت ورزش های همگانی شهرستان و هیئت بسکتبال استان اردبیل، این جشنواره به عنوان نخستین برنامه موسسه مردم نهاد نسیم تندرستی سبلان برگزار شد.
   نگاهی افزود: این برنامه گامی بلند در راستای ارتقا ورزش شهری و همگانی‌و ترغیب جوانان به امر ورزش بود.
   دبیر موسسه مردم نهاد نسیم تندرستی سبلان هم در پایان اولین جشنواره همگانی پرتاب شوت بسکتبال و فوتبال انسانی گفت : این برنامه با حضور فعال شرکت کنندگان، توانست رغبت عموم مردم بخصوص جوانان را به ورزش در پی داشته باشد.
   جامعی گفت :در رشته پرتاب شوت بسکتبال ۱۶۰ نفر ثبت نام کننده داشتیم و در رشته فوتبال دستی انسانی،۴۲ نفر در قالب ۷ تیم ۶ نفره با یکدیگر به رقابت پرداختند .
   وی افزود :استقبال کم نظیری که از این جشنواره شد، این موسسه را بر آن می دارد اجرای چنین برنامه هایی را تداوم بخشد.از تمامی عواملی که مارا در اجرای این برنامه یاری کردند کمال تشکر را داریم.
   در انتهای برنامه با حضور آقاخانی مدیرکل و نگاهی معاونت فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان از نفرات برتر رشته پرتاب شوت بسکتبال و تیم قهرمان رشته فوتبال دستی انسانی تجلیل به عمل آمد. همچنین یک کمک‌هزینه سفر مشهد مقدس ، لوازم ورزشی و سه بلیط زیپ لاین مجموعه تفریحی - گردشگری شورابیل به قید قرعه به تعدادی از شرکت کنندگان اهدا شد .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,094,272
تعداد بازدید امروز : 2,828
تعداد بازدید دیروز : 21,504
آخرین به روزرسانی : 1398/06/28