امروز : چهارشنبه 21 آذر 1397
   
  • طی حکمی از سوی مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد:

   دبیر و مسئول تشکیل مجمع خیرین اشتغال و کارآفرینی در استانهای کشور منصوب شد

   دبیر و مسئول تشکیل مجمع خیرین اشتغال و کارآفرینی در استانهای کشور منصوب شد

   طی حکمی از سوی مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد دبیر دبیرخانه و مسئول تشکیل مجمع خیرین اشتغال و کارآفرینی استانهای کشور منصوب شد.

   به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد: طی حکمی از سوی مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد دبیر دبیرخانه و مسئول تشکیل مجمع خیرین اشتغال و کارآفرینی استانهای کشور منصوب شد.
   در این حکم آمده است:
   جناب آقای میلاد طاهری پور
   دبیر محترم سمن جوانان ترنم صبح امید
   سلام علیکم
   با صلوات بر محمد و آل محمد (ص) ، احتراما با توجه به طرح پیشنهادی از سوی جنابعالی در قالب سازمانهای مردم نهاد و ارائه به وزارت متبوع به نامه شماره (14524/72 ص مورخ 11/06/1397) با موضوعیت مجمع خیرین اشتغال و کارآفرینی کشور و ایجاد دبیرخانه این مهم در استان کهگیلویه و بویراحمد، به منظور پیگیری و تشکیل مجمع در استانها و پیگیری اساسنامه و روندکاری از مراجع ذیصلاح قانونی ، به موجب این حکم جنابعالی بعنوان دبیر این دبیرخانه و مسئول پیگیری تشکیل مجمع خیرین اشتغال و کارآفرینی در استانها به میزبانی استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب می شوید. با استعانت از خداوند متعال و همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان به عنوان دبیر سمن معین ، امید است نسبت به انجام وظایف محوله نهایت تلاش را انجام داده و نسبت به ارسال گزارش عملکرد به اداره کل ورزش و جوانان و حوزه معاونت ساماندهی امور جوانان وزارت اهتمام لازم را بکار گیریدو موفق و موید باشید.
   سید محمد تقی علوی
   مدیرکل
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 17,688,399
تعداد بازدید امروز : 6,358
تعداد بازدید دیروز : 27,785
آخرین به روزرسانی : 1397/09/20