امروز : دوشنبه 27 خرداد 1398
   
  • مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه:

   هدفگذاری ما رسیدن به ۱۰۰ سمن در استان کرمانشاه تا سال ۱۴۰۰ است

   هدفگذاری ما رسیدن به ۱۰۰ سمن در استان کرمانشاه تا سال ۱۴۰۰ است

   مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت:در حال حاضر ۶۰ سمن فعال با کسب مجوز فعالیت از اداره کل ورزش و جوانان فعالیت می کنند.

   به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان استان کرمانشاه؛صابر رحیمی در نشست با معاون و کارشناسان حوزه فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت:بر اساس برنامه ریزی و هدفگذاری صورت گرفته تا پایان سال ۹۷ تعداد ۲۴ مجوز جدید سمن باید صادر شود.
   وی افزود:هدفگذاری ما از نظر تعداد سمن ها تا پایان سال ۱۴۰۰ رسیدن به ۱۰۰ سازمان مردم نهاد است.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در ادامه با اشاره به ضرورت رصد وضعیت پرداخت تسهیلات اعطایی ازدواج در استان گفت:در استان درصد پرداخت تسهیلات ۶۴/۸۷ درصد است که از میانگین کشوری پایین تر است و انتظار داریم بانک ها در اینخصوص مساعدت و همکاری بیشتری داشته باشند.
   رحیمی در عین حال اظهار کرد:در تیرماه خوشبختانه در زمینه پرداخت تسهیلات ازدواج استان رشد خوبی داشته است که امید‌واریم‌تداوم یابد.
   وی در ادامه فعال کردن حوزه فرهنگی در همه هیاتها را خواستار شد و افزود:هر فعالیت ورزشی در استان باید یک پیوست فرهنگی داشته باشد و معاونت فرهنگی و جوانان و ورزش باید این مهم را رصدو بر اجرای آن نظارت کنند.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه بر تشکیل ستاد های ساماندهی جوانان در شهرستانها را خواستار شد و افزود:پیگیری های لازم باید در اینخصوص از سوی معاونت جوانان و ادارات تابعه شهرستانها صورت گیرد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,899,880
تعداد بازدید امروز : 9,504
تعداد بازدید دیروز : 30,835
آخرین به روزرسانی : 1398/03/27