امروز : دوشنبه 27 خرداد 1398
   
  • دیدار دکتر صالحی امیری با رئیس اتحادیه جهانی کشتی

   لالوویچ: شک نداشته باشید از کشتی ایران حمایت ویژه خواهیم کرد

   لالوویچ: شک نداشته باشید از کشتی ایران حمایت ویژه خواهیم کرد

   صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان روز گذشته با لالوویچ رئیس اتحادیه جهانی کشتی و عضو اصلی کمیته بین المللی المپیک دیدار و گفتگو کرد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛ در این دیدار که بعد از ظهر روز گذشته و در لوزان سوئیس پیگیری شد دکتر سیدرضا صالحی امیری ضمن تاکید بر روابط بسیار خوب کشتی ایران با اتحادیه جهانی گفت: کشتی بعنوان ورزش اول و ملی ایران از توجه و محبوبیت فراوانی بین جامعه بخصوص قشر جوان برخوردار است و همگان تصویر بسیار خوبی از رابطه ایران و اتحادیه جهانی کشتی در ذهن دارند که بابت تمام حمایتها از شما تشکر می نمایم.
   وی در ادامه رسول خادم را یکی از متخصص ترین و فعالترین مدیران ورزش ایران معرفی کرد و گفت: مردم ورزش دوست ایران به این رشته و اتفاقات و حواشی آن شدیدا حساس هستند و از نزدیک اخبار و رویدادهای آن را پیگیری می کنند؛ به همین خاطر نیز درخواست دارم تا از کشتی ایران و علاقمندان بیشمارش حمایتی بیش از پیش بعمل آورید.
   نناد لالوویچ نیز ضمن خیر مقدم و تقدیر از دکتر صالحی امیری بابت توجه به این رشته و تشکیل این جلسه اظهار داشت: بخوبی از ظرفیت بالای کشتی ایران و همچنین تلاشهای ارزشمند رسول خادم بعنوان رئیس دلسوز و پیگیر فدراسیون ایران آگاه هستم و شک نداشته باشید که از کشتی این کشور بعنوان یکی از ارکان اصلی این رشته در جهان حمایت ویژه خواهیم کرد و از هیچ کمکی دریغ نخواهیم نمود.
   رئیس اتحادیه جهانی کشتی ضمن تاکید بر رعایت جنبش المپیک و حرکت در مسیر این جنبش و منشور ، همچون گذشته خواستار همکاری تنگاتنگ و همراهی کمیته ملی المپیک ایران با فدراسیون کشتی و اتحادیه جهانی شد.
   در پایان این نشست دکتر صالحی امیری از لالوویچ برای حضور در ایران دعوت بعمل آورد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,899,161
تعداد بازدید امروز : 8,785
تعداد بازدید دیروز : 30,835
آخرین به روزرسانی : 1398/03/27