امروز : یکشنبه 28 مهر 1398
   
  • با حضور با کارشناسان حوزه جوان:

   آسیب شناسی فعالیت های حوزه جوان در چهارمحال و بختیاری

   آسیب شناسی فعالیت های حوزه جوان در چهارمحال و بختیاری

   کارشناسان امور جوانان ادارات ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری در نشست تخصصی با حوزه معاونت فرهنگی و امور جوانان، به بررسی مسایل و مشکلات این حوزه در استان پرداختند.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری، طهماسب شیروانی با تأکید بر لزوم توانمندسازی سمن‌های موجود گفت: فعالیت سمن‌های استان باید در حوزه‌های مورد نیاز تقویت شود.
   شیروانی روز گذشته 6 آبان ماه در نشست تخصصی با کارشناسان امور جوانان ادارات ورزش و جوانان استان، اظهار داشت: همواره باید برای توسعه پایدار استان، سازمان‌های مردم نهاد موجود را توانمند کرد و در حوزه‌هایی که سمن های کمتری حضور دارند بسترسازی لازم صورت گیرد تا تعداد بیشتری در این زمینه مشارکت داشته باشند.
   وی در ادامه افزود: سازمان‌های مردم نهاد همواره بایستی در 4 حوزه اجتماعی، فرهنگی، اعتقادی و علمی- پژوهشی فعالیت کنند ولی متأسفانه در برخی از شهرستان‌ها فقط در یک حیطه عمل میکنند و لازم است در حوزه‌های مورد نیاز تقویت شوند.
   وی هدف از تشکیل این نشست‌ها را پیگیری مسائل مربوط به امور جوانان همچون آسیب‌های اجتماعی،اوقات فراغت، ازدواج ،خانواده و اشتغال عنوان و گفت: یکی از مهمترین اقدامات این اداره کل منطبق کردن فعالیت انجام شده شهرستان‌ها در حوزه جوانان با سیاست‌های مربوطه بوده است.
   وی در پایان خواستار اثربخشی، سیاست گذاری و برنامه ریزی در اجرای برنامه ها توسط حوزه جوانان در شهرستان‌ها شد.
   گفتنی است در این نشست مسائل، چالش‌ها و راهکارهای مربوط به حوزه فرهنگی و امور جوانان ادارات شهرستان‌ها بررسی و مقرر شد شاخص‌های ارزشیابی عملکرد حوزه جوانان ادارت شهرستان‌ها تا پایان سال جاری ارائه شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,734,889
تعداد بازدید امروز : 14,980
تعداد بازدید دیروز : 14,893
آخرین به روزرسانی : 1398/07/28