امروز : یکشنبه 28 مهر 1398
   
  • جلسه شورای مرکزی ستاد مبارزه با دوپینگ با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد

   تاکید دکتر سلطانی فر بر ساماندهی مکمل های ورزشی و برگزاری شورای عالی مبارزه با دوپینگ

   تاکید دکتر سلطانی فر بر ساماندهی مکمل های ورزشی و برگزاری شورای عالی مبارزه با دوپینگ

   جلسه شورای مرکزی ستاد مبارزه با دوپینگ (نادو) با حضور دکتر سلطانی فر برگزار شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دکتر غلامرضا نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در گفت و گو با این پایگاه گفت: جلسه شورای مرکزی ستاد مبارزه با دوپینگ با حضور دکتر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان برگزار شد.
   وی ادامه داد: در این جلسه بنده به عنوان رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی گزارش کاملی از اقدامات انجام شده در مبارزه و کنترل دوپینگ ارائه کردم و همچنین دکتر داورزنی رئیس شورای مرکزی مبارزه با دوپینگ نیز در گزارشی توجه جدی بر مبارزه با دوپینگ را مورد تاکید قرار داد.

   دکتر نوروزی افزود: در این جلسه دکتر سلطانی فر نیز در سخنانی به موضوع مکمل ها ورزشی اشاره کرد و گفت: مکمل های ورزشی و ساماندهی آنها در باشگاه های ورزشی باید بسیار جدی گرفته شود تا ورزشکاران از یک منبع مشخص، سالم و مطمئن نسبت به تهیه مکمل های مناسب خود اقدام کنند.

   وی افزود: وزیر ورزش و جوانان همچنین بر برگزاری منظم جلسات شورای عالی مبارزه با دوپینگ تاکید کرد تا این شورا در آذر ماه تشکیل شود.

   دکتر نوروزی گفت: وزیر ورزش و جوانان (رئیس)، رئیس شورای مرکزی مبارزه با دوپینگ (دبیر) و رئیس کمیته ملی المپیک، رئیس کمیته ملی پارالمپیک، رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی، معاون ذی‌ربط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، معاون ذی‌ربط وزارت آموزش و پرورش، معاون ذی‌ربط نیروی انتظامی، نماینده ریاست قوه قضائیه و دو ورزشکار زن و مرد بدون سابقه دوپینگ، اعضای شورای عالی مبارزه با دوپینگ را تشکیل می‌دهند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,734,223
تعداد بازدید امروز : 14,314
تعداد بازدید دیروز : 14,893
آخرین به روزرسانی : 1398/07/28