امروز : پنجشنبه 02 خرداد 1398
   
  • از سوی سازمان مردم نهاد جوان باور کویر یزد، نقاشی 170 متر کودکان به مناسبت 13 آبان

   از سوی سازمان مردم نهاد جوان باور کویر یزد، نقاشی 170 متر کودکان به مناسبت 13 آبان

   از سوی سازمان مردم نهاد جوان باور کویر یزد و در حضور معاون استاندار و جمعی از مسئولین استان ، کودکان بهادران مهریز به مناسبت 13 آبان ماه نقاشی 170 متری با موضوع گرامیداشت این روز و مبارزه با استکبار جهانی کشیدند.

   احمد طالبی معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد در این رابطه گفت: به مناسبت بزرگداشت وقایع 13 آبان مسابقه نقاشی و کاریکاتور به طول 170 متر با مشارکت موسسه مردم نهاد جوان باور کویر و شوراها اسلامی و دهیاری های دهستان با حضور محمدعلی طالبی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار یزد ،رستگاری فرماندار مهریز و جمعی دیگر از مسئولین در ورزشگاه شهدا بهادران برگزار شد.

   وی افزود: در این برنامه فرهنگی که بر روی کاغذی به طول 17 متر انجام شد، ۴۰۰ دانش‌آموز مشارکت داشتند.

   معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان گفت: آموزش هایی که حال حاضر در جامعه وجود دارد و جامعه هدف آن نوجوان و جوان هست کارایی و اثربخشی خود را از دست داده و باید دنبال روش نوین در این باره بود.

   طالبی در ادامه خاطرنشان کرد: با همکاری با این موسسه تلاش داریم نحوه آموزش مبانی و مفاهیم انقلابی، اجتماعی را در قالب مسابقات، جشنواره ها و طرح های مشارکتی با نهاد های مدنی در آینده نزدیک اجرا کند.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,334,743
تعداد بازدید امروز : 2,024
تعداد بازدید دیروز : 24,820
آخرین به روزرسانی : 1398/03/02