امروز : دوشنبه 04 شهریور 1398
   
  • نفرات برتر بازی های تنیس قهرمانی کشوردر اصفهان

   نفرات برتر بازی های تنیس قهرمانی کشوردر اصفهان

   مسابقات تنیس قهرمانی کشور دختران و پسران رده های سنی زیر 10، 12 و 14 سال با معرفی نفرات برتر این دوره به کار خود پایان داد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان اصفهان وبه نقل از روابط عمومی هیات تنیس استان
   پس از شش روز رقابت فشرده در مسابقات تنیس رده های سنی زیر 10، 12 و 14 سال قهرمانی کشور دختران و پسران، با معرفی نفرات برتر این دوره به کار خود پایان داد.
   دراین رقابتها رده های سنی زیر 10، 12 و 14 سال کشور در دو رده دختران و پسران در محل باشگاه تنیس پرواز اصفهان ، تنیسورهای قهرمان مشخص و در پایان با لوح و هدایا از آنها تجلیل به عمل آمد.
   این مسابقات که با حضور 223 بازیکن از 18 استان کشور از 8 آبان ماه در باشگاه تنیس پرواز کار خود را آغاز کرد ، با معرفی 24 قهرمان در دو رده دختران و پسران به کار خود پایان داد.
   در بخش زیر 14 سال دختران
   ماندگار فرزامی توانست با غلبه بر حریفان خود به مقام نخست این رقابتها دست پیدا کند.
   سارا رسولی ، مهراز رضویان و سارا احمدی به ترتیب مقام های دوم تا سوم مشترک این رده را کسب کردند.
   در بخش زیر 14 سال پسران نیز آرین حسن زاده به مقام قهرمانی این رقابتها دست پیدا کرد.
   طاها وزیری، عادل قپانچی و علی بی طرف نیز به ترتیب مقام های دوم تا سوم مشترک این رده را بدست آوردند.
   رقابتهای زیر 12 سال دختران نیز با قهرمانی هانا سلطانی به کار خود پایان داد.
   مهرانا سلیمانی پور ، یاسمین یزدانی ومهسا عابدینی به ترتیب مقامهای دوم تا سوم مشترک را در این رده از آن خود کردند.
   در بخش پسران زیر 12 سال نیز با قهرمانی آرین حسن زاده به پایان رسید.
   امیرمهدی فرخپور، رادین فهیمی پارسا فرقانی به ترتیب مقام های دوم تا سوم مشترک این رقابتها را از آن خود کردند.
   دختران زیر 10 سال نیز با قهرمانی یاسمین یزدانی به کار خود پایان داد و فردخت علیمی، آیناز داوری و هانا یقینی نیز به ترتیب به مقام های دوم تا سوم مشترک این رده دست پیدا کردند.
   در بخش پسران زیر 10 سال دانیال مشتاقی فر به مقام نخست این رقابتها دست پیدا کرد و رادین فهیمی، کامیار پرهام و سینا قورچیان به ترتیب به مقام دوم تا سوم مشترک این دوره از رقابتها دست پیدا کردند.
   رحیمی رئیس هیات تنیس استان اصفهان در حاشیه برگزاری مراسم اختتامیه این رقابتها در صحبتهایی تاثیرات مثبت ورزش را در جامعه بی بدیل دانست و در اشاره به ورزش تنیس گفت: خوشبختانه ورزش تنیس توانسته محبوبیت خوبی بین بازیکنان و طرفداران این رشته بدست آورد به طوری که آلبوم افتخارات تنیس در سطوح مختلف هر روز پربار تر می شود.
   وی هدف برگزاری مسابقات قهرمانی کشور را در اصفهان شناسایی استعدادها و ظرفیت های این شهر و استان در کشور دانست و در این خصوص گفت: با برگزاری این مسابقات در اصفهان می توان استعدادهای نهفته تنیس مخصوصا در سنین پایه بیشتر آشنا شد و بایستی این روند همچنان ادامه داشته باشد.
   رئیس هیات تنیس استان اصفهان با اشاره به اینکه متاسفاته در گذشته به سنین پایه اهمیت آنچنانی داده نمی شده، افزود: در گذشته و در دوره های قبل سنین پایه از اهمیت خاصی در استان برخوردار نبودند به همین منظور اصفهان با توجه به ظرفیت بالای خود نتوانسته آنطور که باید در این حوزه فعالیت کند.
   وی همچنین تصریح کرد: در دوره جدید با شکل گیری جدی کمیته های استعدادیابی و پایه قصد بر رشد و توسعه ورزش تنیس در این سنین داریم و امید داریم در سالهای آینده ماحصل این کار با معرفی قهرمانان مختلف در رده های دختران و پسران به بار بنشیند.
   گفتنی است یوسف کسائیان مدیریت این دوره از مسابقات را برعهده داشت همچنین سام صدری نیز به عنوان سرداور در این رقابتها حضور داشت.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,499,349
تعداد بازدید امروز : 593
تعداد بازدید دیروز : 25,638
آخرین به روزرسانی : 1398/06/04