امروز : چهارشنبه 30 مرداد 1398
   
    • نامزدهای هیات رئیسه مجمع ملی سمن های جوانان معرفی شدند

      نامزدهای هیات رئیسه مجمع ملی سمن های جوانان معرفی شدند

      فهرست نامزدهای هیات رئیسه مجمع ملی سمن های جوانان از سوی دفتر مشارکت های اجتماعی و فعالیت های داوطلبانه جوانان وزارت ورزش و جوانان اعلام شد.

      به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، نامزدهای هیات رئیسه مجمع ملی سمن های جوانان از سوی دفتر مشارکت های اجتماعی و فعالیت های داوطلبانه جوانان معرفی شدند.
      انتخابات مجمع ملی سمن های جوانان دوم بهمن ماه با حضور مقامات کشوری در کرمان برگزار می شود.
      فهرست نامزدهای هیات رئیسه مجمع ملی سمن های جوانان به شرح جدول زیر است:
      ردیف
      استان
      کاندیدای منتخب هیات رئیسه
      نام سمن
      1
      آذربایجان شرقی
      بهاره کبیری
      جمعیت سفیران بوم گردی
      2
      آذربایجان غربی
      رضا مصطفی نژاد
      پژوهشگران توسعه پایدار
      3
      اردبیل
      راشد پرستار
      موسسسه مدیران خدمت و تلاش
      4
      اصفهان
      نورالدین سهرابی
      انجمن پیام آوران تندرستی نقش جهان
      5
      البرز
      محسن انصاری چمرودی
      حامیان جوان مستعد
      6
      ایلام
      میلاد روان
      صبح امید باهر
      7
      بوشهر
      شبیر فکوریان
      جمعیت محیط یاران جوان
      8
      تهران
      علی مقامی
      احیا گران مقاومت
      9
      چهارمحال و بختیاری
      مرضیه ضیایی نافچی
      موسسه آفتاب امید فردا
      10
      خراسان رضوی
      سید محمد حسینی
      نوید دهنده آینده بهتر
      11
      خراسان جنوبی
      مرضیه شهریاری
      موسسه ستارگان علم و خرد
      12
      خراسان شمالی
      محسن سنایی
      انجمن جوانان پارساوا
      13
      خوزستان
      ایمان محمدی نرگسی
      موسسه مردم نهاد میثاق منتظران
      14
      زنجان
      سالار رفیع زنجانی
      هنر آفرینان نوین
      15
      سمنان
      سعید عبادی
      موسسه ژانان
      16
      سیستان و بلوچستان
      محسن سپاهی
      انجمن مردم نهاد اندیشه فردا
      17
      فارس
      حمیدرضا اسلامی
      موسسه فرهنگ گستران داد آفرین فارس
      18
      قزوین
      سید محمد حسین زرآبادی
      آرمان قلم جوان
      19
      قم
      جواد بیات
      موسسه فعالان جوان بصیرت 1404
      20
      کردستان
      دارا ترسیم
      موسسه مردم نهاد بارمان
      21
      کرمان
      علی یزدان پناه احمدآبادی
      موسسه افق طلایی آریا اندیشه
      22
      کرمانشاه
      امیر کرمیان
      موسسه گردشگران و طبیعت بانان
      23
      کهگیلویه و بویراحمد
      زهرا روانگرد
      دلهای پاک دنا
      24
      گلستان
      صادق خسروی
      آوای سفر اندیشان جوان
      25
      گیلان
      سید علیرضا رزوان
      موسسه فناوران هوش برتر
      26
      لرستان
      محمدرحمان سالاری
      موسسه محبین ولایت
      27
      مازندران
      محمد آرام
      موسسه مردم نهاد جهادگران علمدار
      28
      مرکزی
      میلاد عرب
      پیشگام دیار کهن
      29
      هرمزگان
      فرامرز دریایی
      آفتاب گستران جوان گامبرون
      30
      همدان
      مهدی ذوقی پایدار
      موسسه دستان گرم مهرورزی
      31
      یزد
      مرتضی غفوری
      انجمن گویندگی جوان ایساتیس
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,401,517
تعداد بازدید امروز : 15,178
تعداد بازدید دیروز : 19,103
آخرین به روزرسانی : 1398/05/30