امروز : جمعه 29 شهریور 1398
   
  • با حضور اعضای مجمع و معاون جوانان استان همدان

   مشارکت مؤثر اعضای مجمع جوانان استان در دومین مجمع ملی در کرمان

   مشارکت مؤثر اعضای مجمع جوانان استان در دومین مجمع ملی در کرمان

   با آغاز به کار دومین مجمع ملی جوانان در استان کرمان،معاون و اعضای مجمع جوانان استان همدان در این برنامه حضور یافته و ضمن مشارکت در انتخابات هیئت رئیسه،بصورت موثر پیگیری امور استان راهمدان رقم زدند.

   id="dnn_ctr644_ArticleDetails_ctl00_lblArticle">به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، معاون جوانان و اعضای مجمع جوانان استان در دومین مجمع ملی جوانان به میزبانی استان کرمان حضور یافتند.
   دبیر مجمع جوانان استان همدان گفت: اعضای مجمع استان، در حالی در این برنامه بزرگ حضور یافتند که با برگزاری جلسات،ضمن آمادگی لازم،موارد مربوط به استان را طرح وهای پیگیری کردند.
   مهدی شریفی در ادامه گفت:دومین مجمع ملی در ابتدای بهمن ماه و، در آستانه چهلمین بهار انقلاب اسلامی برگزار شد و در ۲ بهمن همزمان با روز همبستگی جوانان ایران هیئت رئیسه آن با حضور اعضای مجامع استانی و مسئولین ارشد دولت،حوزه جوانان و مجلس، انتخاب وشده فعالیت رسمی خود را آغاز کرد.
   وی ادامه داد:با حمایت مدیر کل محترم استان ، معاون جوانان و مشارکت مؤثر اعضای مجمع جوانان استان،حضور در شورای مرکزی مجمع ملی جوانان و ارکان کمیسیونهای ۹ گانه آن کسب و پیگیری های امورات جوانان استان دستاورد این سفر بود.
   دومین مجمع ملی جوانان با حضور معاون اول ریاست محترم جمهور، وزیر ورزش و جوانان ، معاون جوانان و مدیران کل حوزه جوانان کشور و بیش از ۲۰۰ عضو مجامع استانی در آستانه چهلمین بهار انقلاب یکم تا سوم بهمن بهمن ماه میزبانی دیار کریمان، استان کرمان برگزار شد.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,116,473
تعداد بازدید امروز : 7,688
تعداد بازدید دیروز : 17,341
آخرین به روزرسانی : 1398/06/29