امروز : جمعه 03 خرداد 1398
   
  • مدیرکل دفتر طرح های ملی و فراگیر جوانان وزارت ورزش :

   سمن ها، حلقه تکمیلی طرح الگوی کارآفرینی هستند

   سمن ها، حلقه تکمیلی طرح الگوی کارآفرینی هستند

   مدیرکل دفتر طرح های ملی و فراگیر جوانان وزارت ورزش گفت: موفقیت و استمرار طرح الگوی کارآفرینی اجتماعی شبکه رسالت، نیازمند تسهیل گری فضای کار و تلاش برای جوانان در قالب سازمان های مردم نهاد است.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، امیر حسین آل اسحاق با تصریح این موضوع که در ۵ ماهه اخیر سال جاری تعداد ۷۳ هسته تولیدی در رشته های دامپروری، تولید پوشاک و پرورش طیور در قالب ایجاد ۱۵۰ شغل مستقیم برای جوانان در شهرهای کوچک و روستاها در خراسان رضوی ایجاد شده است.
   وی ادامه داد: این الگوی موفق بدلیل هزینه‌های اندک سرمایه گذاری، کامل بودن چرخه تولید و فروش و دغدغه مندی مدیران بانک قرض الحسنه رسالت، مسیر درستی را در پیش گرفته است که در همین راستا، ضریب ظرفیت سازی اشتغال در سال های آینده با بانک رشد چشمگیری خواهد یافت.
   مدیرکل دفتر طرح های ملی و فراگیر جوانان وزارت ورزش با ابراز رضایت مندی از نحوه تعامل قوی و پررنگ استان در زمینه جذب هدفمند منابع، درک ساختار و انجام پیگیری های مناسب، عنوان کرد: امیدواریم در این زمینه خراسان رضوی به عنوان الگویی موفق در سال ۹۷ به تمام کشور معرفی شود.
   در این جلسه روح اله ایرانمنش، مدیر شعب بانک قرض الحسنه رسالت با بیان اینکه الگوی کارآفرینی اجتماعی در راستای پیگیری منویات مقام معظم رهبری در حوزه تحقق اقتصاد مقاومتی است، گفت: با حمایت های وزارت ورزش و جوانان، فضای بسیار امیدوار کننده و واقعی در حوزه اشتغال ایجاد شده است و‌ باید با توسعه همکاری ها،ظرفیت های بیشتری به نفع جوانان سازماندهی شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,358,740
تعداد بازدید امروز : 8,208
تعداد بازدید دیروز : 17,813
آخرین به روزرسانی : 1398/03/03