امروز : جمعه 03 خرداد 1398
   
  • 2 طرح ورزشی با حضور وزیر ورزش و جوانان در اراک بهره برداری شد

   2 طرح ورزشی با حضور وزیر ورزش و جوانان در اراک بهره برداری شد

   2 طرح ورزشی با حضور «مسعود سلطانی فر» وزیر ورزش و جوانان، استاندار مرکزی و نمایندگان مردم روز پنجشنبه در خانه ملت در شهر داودآباد از توابع شهرستان اراک به بهره برداری رسید.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش وجوانان ، این آیین، سالن چند منظوره شهر داود آباد به مساحت یک هزار و 315 مترمربع با اعتباری بالغ بر 12میلیارد ریال از محل منابع ملی به بهره برداری رسید که برای تجهیز این سالن چهارمیلیارد ریال دیگر اعتبار نیاز است.
   همچنین زمین چمن شهر داود آباد به مساحت 10هزار مترمربع با اعتباری بالغ بر 11 میلیارد ریال تاکنون از محل منابع ملی به بهر برداری رسید و تکمیل نهایی این طرح نیز 10میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.
   بهره برداری از تالار مسابقات یادگار امام در شهرستان خمین به مساحت 3 هزار مترمربع از دیگر برنامه های سفر یک روزه وزیر ورزش و جوانان به استان مرکزی است.
   بهره برداری از زمین چمن و سالن چند منظوره شهر داود آباد، راه اندازی تالار مسابقات، بازدید از بیت تاریخی امام راحل در خمین، نشست با هیات های ورزشی و سمن ها از مهمترین برنامه های سفر یک روزه وزیر ورزش و جوانان به استان مرکزی است.
   بیش از 100 هزار ورزشکار در نقاط مختلف استان مرکزی به صورت سازماندهی شده زیر نظر 47 هیات ورزشی فعالیت می کنند.
   استان مرکزی با یک میلیون و 413 هزار نفر جمعیت و 12 شهرستان و 33 شهر به عنوان چهارمین قطب صنعت کشور و دومین قطب صنایع مادر تخصصی ایران شهرت دارد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,359,540
تعداد بازدید امروز : 9,008
تعداد بازدید دیروز : 17,813
آخرین به روزرسانی : 1398/03/03