امروز : یکشنبه 03 شهریور 1398
   
  • محمدباقر کاظمی: جوانان این منطقه به رغم مشکلات موجود مهاجرت نمی کنند

   محمدباقر کاظمی: جوانان این منطقه به رغم مشکلات موجود مهاجرت نمی کنند

   فرماندار شهرستان ارسنجان گفت : جوانان و نوجوانان علاقمند به ورزش به رغم داشتن مشکلات عدیده برای ورزش کردن به شهرهای همجوار مهاجرت نمی کنند.

   به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس ، محمدباقر کاظمی که در مراسم کلنگ زنی زمین چمن کوچک مصنوعی دهستان خبریز ارسنجان سخن می گفت با بیان اینکه مردم این منطقه شایسته بهترین امکانات رفاهی و ورزشی هستند گفت : امیدوارم با همت مدیرکل ورزش و جوانان نسبت به ساخت این زمین چمن اقدام لازم انجام شود تا جوانان بتوانند بزودی از این پروژه ورزشی استفاده کنند .
   فرماندار ارسنجان تصریح کرد : جوانان در منطقه ارسنجان با همه سختی ها ، مشکلاتی که دارند به جاهای دیگر مهاجرت نمی کنند و نسبت به شهر یا روستای خود حس خوبی دارند که این موضوع باعث خوشحالی مسئولین است که در این منطقه خدمات ارزنده برای مردم داشته باشند ولی جوانان روستا برای ورزش نیاز به امکانات دارند که به اندازه کافی نمی توانیم پاسخگو باشیم .
   کاظمی با بیان اینکه از زمان حضور کامیاب در راس مدیریت ورزش استان ، تجهیزات و اماکن ورزشی رشد خیلی خوبی در فارس و شهرستان ارسنجان داشته است خطاب به مدیر کل ورزش و جوانان گفت : با افتتاح یک سالن ورزشی در سال گذشته در روستای حسین آباد و احداث یک سالن چند منظوره دیگر در ارسنجان ، فضای ورزشی این شهرستان وضعیت خوبی پیدا کرده است اما به دلیل اینکه جوانان زیادی در این منطقه فارس به دنبال ورزش و امکانات ورزشی هستند بنابراین تقاضا دارم ۴ زمین چمن مصنوعی کوچک برای نقاط مختلف این شهرستان به ارسنجان اختصاص دهید .
   وی با اشاره به اینکه مردم ارسنجان خودیار و همراه مسوولین هستند خاطرنشان کرد : همت بلند مردم ارسنجان مثال زدنی است و هر بخش یا روستایی که قرار شود پروژه ورزشی ساخته شود مردم این منطقه همکاری خوبی در اختصاص زمین جهت ساخت پروژه ورزشی دارند و آن را بصورت رایگان در اختیار اداره کل ورزش و جوانان قرار می دهند .
   گفتنی است مدیرکل ورزش و جوانان در سفر خود به شهرستان ارسنجان از چندین پروژه ورزشی در حال احداث بازدید کرد و کلنگ احداث زمین چمن مصنوعی دهستان خبریز از توابع این شهرستان را به زمین زد.
   گالری
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,485,616
تعداد بازدید امروز : 12,498
تعداد بازدید دیروز : 23,095
آخرین به روزرسانی : 1398/06/03