امروز : جمعه 29 شهریور 1398
   
  • براساس تفاهم نامه فی مابین وزارت ورزش و جوانان و ستاد کل نیروهای مسلح انجام میشود؛

   آموزش مهارتهای زندگی و اشتغال برای یک هزار سرباز در اردبیل

   آموزش مهارتهای زندگی و اشتغال برای یک هزار سرباز در اردبیل

   در قالب طرح "سرباز ماهر"، یک هزار سرباز استان اردبیل دوره های مهارت‌های عمومی حوزه اشتغال و کارآفرینی و مهارت‌های زندگی را طی ۸۰ ساعت فرا می گیرند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از اداره کل ورزش وجوانان استان اردبیل ، در راستای اجرای تفاهم نامه مابین ستاد کل نیروهای مسلح و وزارت ورزش و جوانان، قرارداد آموزشی مابین اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل با جهاد دانشگاهی این استان به امضا رسید.
   طرح مهارت‌افزایی سربازان وظیفه نیروهای مسلح با هدف آشنایی سربازان با مهارت‌های عمومی حوزه اشتغال و کارآفرینی و مهارت‌های زندگی زیر با همکاری سازمان مردم نهاد افق دانش بنیان و با نظارت معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش وجوانان استان اردبیل انجام می شود که جهاد دانشگاهی استان آموزش این دوره ها را بر عهده خواهدداشت.
   دوره های آموزشی مهارت های عمومی اشتغال به مدت 48 ساعت و مهارت های عمومی زندگی به مدت 32 ساعت بصورت نظری و عملی جمعا به مدت 80 ساعت برای یک هزار نفر از سربازان وظیفه نیروهای مسلح در محل پادگان ها و مراکز آموزشی نظامی برگزار می شود.
   گفتنی است این طرح یک طرح ملی وفراگیر است که از سال ۹۶ به تدریج در ۱۵ استان اجرا می شود که با امضاء این قرارداد در قالب ۸۰ هزار نفرساعت در استان اردبیل هم عملیاتی خواهد شد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,116,427
تعداد بازدید امروز : 7,642
تعداد بازدید دیروز : 17,341
آخرین به روزرسانی : 1398/06/29