امروز : یکشنبه 24 شهریور 1398
   
  • کلاس آموزشی تصویربرداری با کوادکوپتر برگزار شد

   ناظمی: کوادکوپتر یکی از جذاب ترین شاخه های تصویر برداری است/ به هیچ عنوان نباید قدرت شبکه های اجتماعی را دست کم گرفت

   ناظمی: کوادکوپتر یکی از جذاب ترین شاخه های تصویر برداری است/ به هیچ عنوان نباید قدرت شبکه های اجتماعی را دست کم گرفت

   مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان گفت: تصویر برداری با کوادکوپتر یکی از پیشرفته ترین و جذاب ترین شاخه های تصویر برداری است.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، کلاس آموزشی تصویربرداری با کوادکوپتر به مدرسی مجید نخجیروانی با حضور مازیار ناظمی مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان، کارشناسان این اداره کل و مدیران روابط عمومی فدراسیون های ورزشی در وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

   مازیار ناظمی در ابتدای این کلاس آموزشی با تاکید بر اهمیت آموزش، گفت: آموزش در معنای عام یعنی یاددادن و هر چه یاد بگیریم بر توانایی ما افزوده می شود.

   وی ادامه داد: از روزی که در این حوزه فعالیت را آغاز کردیم با کمک همکاران مرکز و فدراسیونها، موضوع آموزش را با توجه به تنوع مسائل و موضوعات در ورزش پیش بردیم و به لطف خدا تکنیک ها و تولیداتمان در بخش شبکه های اجتماعی خوب است.

   مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان با تاکید بر قدرت شبکه های اجتماعی افزود: امروزه خود مردم تولید کننده محتوا هستند و جریان سازی می کنند و به هیچ عنوان نباید قدرت شبکه های اجتماعی را دست کم گرفت.

   وی در ادامه به موضوع این کلاس آموزشی اشاره کرد و افزود: تصویر برداری با کوادکوپتر یکی از پیشرفته ترین و جذاب ترین شاخه های تصویر برداری است که امروز با آن آشنا خواهیم شد.

   در ادامه مجید نخجیروانی مدرس این کلاس آموزشی به بیان تاریخچه تصویربرداری هوایی پرداخت و گفت: در گذشته، همه تصاویر هوایی به وسیله تصویربردار داخل هلیکوپتر گرفته می شد که دشواری ها و خطرات جانی و مالی زیادی به همراه داشت اما امروزه کوادکوپتر ها به کمک عکاسان و تصویربرداران آمده اند و خطرات جانی و سختیها را به حداقل رسانده اند هرچند که شرایط استفاده از این وسیله هم شرایط و ضوابط سختی دارد.

   وی همچنین به مراحل اخذ مجوز پرواز کوادکوپتر پرداخت و توضیحاتی در خصوص استفاده از این وسیله ارئه و به سوالات حاضران پاسخ داد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,022,663
تعداد بازدید امروز : 29,456
تعداد بازدید دیروز : 25,335
آخرین به روزرسانی : 1398/06/24