امروز : شنبه 27 مهر 1398
   
  • بهرام آقاخانی : فعالیت خیرین ازدواج ستودنی است

   بهرام آقاخانی : فعالیت خیرین ازدواج ستودنی است

   مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت : خیرین ازدواج استان اردبیل در راستای افزایش ازدواج و ازدواج‌های آسان تلاش می کند و این کار قابل تحسین است .

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل ، بهرام آقاخانی در آیین افتتاح دفتر مجمع خیرین ازدواج استان اردبیل اظهار داشت: مجمع خیرین ازدواج استان اردبیل به همت و با پیشنهاد علی نصرالله زاده خیر نیک‌اندیش اردبیلی راه‌اندازی شد که واقعا جای تقدیر و تشکر دارد.
   او ضمن تشکر و قدردانی از زحمات خیرین در راستای تحقق شعار ازدواج آسان در جامعه افزود: خیرین در استان اردبیل برای تحقق امر ازدواج آسان در جامعه تلاش و اقدامات خوبی انجام می‌دهند که همواره با ما مشارکت و تعامل موثری داشته‌اند.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل مجمع خیرین ازدواج را در بحث ازدواج بسیار تاثیر گذار دانست و تصریح کرد: راه‌اندازی مجمع خیرین ازدواج در استان اردبیل بسیار تاثیر گذار است که در بحث افزایش میزان ازدواج قشر جوانان جامعه به ویژه در استان اردبیل تاثیر ویژه‌ای خواهد داشت.
   آقاخانی بیان کرد: در حال حاضر اکثر جوانان در کشور ما با مشکلاتی همچون مسائل و مشکلات اقتصادی و اجتماعی نتوانسته‌اند در ازدواج خود قدم بردارند که خیرین ازدواج با ورود به این مسئله برای افزایش نرخ ازدواج در جامعه تلاش کرده و در این مسیر مهربانی قدم خواهند گذاشت.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,710,211
تعداد بازدید امروز : 5,195
تعداد بازدید دیروز : 13,531
آخرین به روزرسانی : 1398/07/26