امروز : یکشنبه 17 آذر 1398
   
  • معاون امور مجلس ، حقوقی و هماهنگی امور استانهای وزارت ورزش و جوانان:

   بیانیه گام دوم انقلاب درصدر برنامه ها و سیاست های وزارت ورزش و جوانان

   بیانیه گام دوم انقلاب درصدر برنامه ها و سیاست های وزارت ورزش و جوانان

   تقی زاده بیانیه گام دوم انقلاب را به عنوان منشور کاری وزارت ورزش و جوانان و درصدر برنامه ها و سیاستهای این وزارتخانه عنوان کرد.


   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان لرستان، در ایین تودیع و معارفه مدیرکل ورزش و جوانان لرستان، تقی زاده معاون امور مجلس ، حقوقی و هماهنگی امور استانها بااشاره به بیانیه گام دوم انقلاب که به عنوان منشور کاری برای حرکت در آینده از سوی مقام معظم رهبری ابلاغ شده گفت: این بیانیه در صدر برنامه ها و سیاستهای وزارت ورزش و جوانان قراردارد.

   وی درادامه مهمترین مخاطب این بیانیه را جوانان دانست و گفت: این سند یک دکترین و راهکاری است که به منظور اجرا دردهه پنجم‌انقلاب مدنظر قرار گرفته است.

   تقی زاده هسته مرکزی این دکترین را سپردن کار به جوان ها باهدف پیشرفت همه جانبه عنوان کرد و گفت: وزارت ورزش و جوانان با تاکید دکتر سلطانی فر در راستای استفاده بهینه از ظرفیت های ورزش ودر جهت تحقق بیانیه گام دوم انقلاب در سطح ملی و بین المللی، برنامه های خودرا تدوین کرده است.

   وی درادامه مخاطب قراردادن جوانان را از مهمترین ویژگی های این سند عنوان کرد و گفت: برای مسئولان وزارت ورزش جوانان مایه افتخاراست که در دستگاه های اجرایی امر جوانگرایی پیشگام است و امورات درهمین راستا به نسل جوان انقلابی سپرده می شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,614,377
تعداد بازدید امروز : 22,121
تعداد بازدید دیروز : 20,513
آخرین به روزرسانی : 1398/09/17