امروز : یکشنبه 24 شهریور 1398
   
  • محمد مهدی تندگویان معاون امور جوانان در دیدار با استاندار آذربایجان غربی:

   تحریمها جوانان را به تلاش و تحرک مضاعف واداشته است

   تحریمها جوانان را به تلاش و تحرک مضاعف واداشته است

   معاون امور جوانان گفت: محدودیت ها و تحریم های ظالمانه جوانان را به تکاپو انداخته و حوزه های استارتاپی که تا چندی پیش کسی از آن اطلاعی نداشت ،در حال حاضر فراگیر شده و جوانان در این حوزه خوب کار می کنند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان محمد مهدی تندگویان صبح امروز در بدو ورودش به ارومیه با دکتر شهریاری استاندار آذربایجان غربی دیدار و گفتگو کرد.

   تندگویان در این دیدار در خصوص وضعیت حوزه ورزش و جوانان کشور گفت: در حوزه ورزش فکر نمی کنم وزیری به اندازه دکتر سلطانی فر فعال باشد ایشان در حوزه ساخت و ساز ها, زیر ساختها, امور فدراسیونها و ورزشکاران بسیار فعال است و کارهای بزرگی در حوزه ورزش با حضور دکتر سلطانی فر انجام شده است.

   وی همچنین در خصوص حوزه جوانان گفت: در حوزه جوانان نیز همه سعی ما تحول خوب و مثبت در این حوزه است و قدمهای خوبی هم برداشته شده است. محدودیت ها و تحریم های ظالمانه جوانان را به تکاپو انداخته و فن اوری های استارتاپی که تا چندی پیش کسی از آن اطلاعی نداشت الان فراگیر شده و جوانان در این حوزه خوب کار می کنند. وی تصریح کرد: از یک و نیم سال گذشته موضوع دبیرخانه های تخصصی را در کشور راه اندازی کردیم و حوزه کارافرینی را از استان گیلان شروع کردیم و تا امروز چندین برنامه و کارگاه آموزشی را در حوزه کارآفرینی با موضوعات مختلف برگزار کرده ایم.

   معاون امور جوانان تصریح کرد: با این کار هم خود جوانان را توانمند کردیم و با شبکه سازی تخصصی آنها را به یکدیگر متصل و هم افزا کردیم و هم اساتید را آموزش دادیم.

   وی تاکید کرد که باید کمک کنیم این شبکه آزمایشی روی پای خود بایستد.

   معاون وزیر ورزش و جوانان در پایان گفت برای موضوع اختصاص محلی به خانه جوانان از دکتر شهریاری استاندار آذربایجان غربی تشکر می کنم که کمک بزرگی در این خصوص داشتند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,018,631
تعداد بازدید امروز : 25,424
تعداد بازدید دیروز : 25,335
آخرین به روزرسانی : 1398/06/24