امروز : یکشنبه 24 شهریور 1398
   
  • دکتر سلطانی فر :کشتی ایران از عوامل موفقیت برخوردار است / توقع ملت ایران از کشتی در المپیک بالا است /به حضور مقتدرانه در المپیک امیدواریم

   دکتر سلطانی فر :کشتی ایران از عوامل موفقیت برخوردار است / توقع ملت ایران از کشتی در المپیک بالا است /به حضور مقتدرانه در المپیک امیدواریم

   وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه ملت ایران حساب ویژه ای را روی موفقیت های کشتی ایران باز کرده اند ، اظهار داشت : همراه با توقع ملت ایران روی کشتی به دلیل گذشته پرافتخار از این رشته در المپیک انتظار مدال آوری داریم و حمایت لازم از این رشته نیز صورت خواهد گرفت .
   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزشی جوانان ، دکتر مسعود سلطانی فر در جمع کشتی گیران ملی پوش آزاد و فرنگی ، آرامش این ورزش را بعد از برگزاری انتخابات خوب توصیف کرد و ابراز امیدواری کرد با برنامه ریزی خوب، ابتدا نتایج خوب در رقابت‌های جهانی و کسب سهمیه کامل برای المپیک رقم بخورد و سپس آماده حضور مقتدرانه و با عزت در بازی های المپیک شویم .

   وزیر ورزش و جوانان عوامل موفقیت در این فدراسیون را نیز مطلوب توصیف کرد و توضیح داد: علیرضا دبیر از همین تشک کشتی مدال های متعدد آسیایی ، جهانی و المپیک را بدست آورده و با بهره گیری از یک تیم مدیریتی خوب ، کار فنی حاذق و باتجربه و جوانگرایی منطقی همه عوامل برای افتخار آفرینی را مهیا کرده است .

   دکتر سلطانی فر در بخش دیگری از سخنانش ، آرامش ، زدودن حاشیه ها ، تعامل با دست اندرکاران، جوانگرایی و استفاده از ظرفیت های اقتصادی را به عنوان انتظار از فدراسیون کشتی در بدو فعالیت دبیر عنوان کرد و اظهار داشت : این فدراسیون روند خوبی را طی می کند و مجموعه وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک هم حمایت لازم را از این رشته خواهند داشت .

   وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه ملت ایران حساب ویژه ای را روی موفقیت های کشتی ایران باز کرده اند ، اظهار داشت : همراه با توقع ملت ایران روی کشتی به دلیل گذشته پرافتخار از این رشته در المپیک انتظار مدال آوری داریم و حمایت لازم از این رشته نیز صورت خواهد گرفت تا انشالله کارنامه درخشانی از این رشته در المپیک به ثبت برسد و باعث شادی دل مردم شوند .

   دکتر سلطانی فر گفت : با وجود محدودیت های منابع تلاش می کنیم کمبودها را برطرف کنیم و زمینه موفقیت را بوجود آوریم .

   وزیر ورزش و جوانان گفت : همانطور که بارها گفته ایم، بحث المپیک و پارالمپیک را یک فرآیند بلند مدت تعریف کردیم که شروع آن بازی‌های کشورهای اسلامی در باکو بود و بعد از آن در بازی های داخل سالن آسیا شرکت کردیم. در بازی‌های آسیایی شرایط بهتری برای بررسی شرایط ورزشکاران مهیا بود.

   دکتر سلطانی فر آرامش کشتی را مورد توجه قرار داد : تصور ما این است که کشتی برای المپیک 2020 توکیو بتواند هر 12 سهمیه ممکن را کسب کند.

   وزیر ورزش و جوانان در پاسخ به سوالی درباره مشکل بدهی مالیاتی فدراسیون‌ها از جمله فدراسیون کشتی اظهار داشت : دو هفته قبل با دکتر دژپسند وزیر اقتصاد و رییس سازمان بازرسی جلسه‌ای را داشتیم و در آنجا مباحث تخصصی و ریز مطرح شد و به جمع‌بندی خوب رسیدیم. آنها گفتند که مسئله اصلی ارائه اظهارنامه مالیاتی است که بسیاری از روسای فدراسیون‌ها از این موضوع بی‌اطلاع بودند. قسمت بزرگ بدهی فدراسیون کشتی یعنی حدود 20 میلیارد تومان نیز مربوط به همین مسئله است که قرار شد در این باره بازنگری صورت بگیرد و مستندات لازم ارسال شود و تا جایی که ممکن است، معافیت مالیاتی شامل حال آنها شود. خیلی امیدواریم بخش عمده‌ای از مشکلات در این حوزه حل شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,018,631
تعداد بازدید امروز : 25,424
تعداد بازدید دیروز : 25,335
آخرین به روزرسانی : 1398/06/24