امروز : یکشنبه 28 مهر 1398
   
  • تندگویان معاون امور جوانان در نشست با معاونین امور جوانان استانها:

   شانیت سمنها با عنایت ویژه رهبری احیا شد/ اعتبار حوزه جوانان را در عرض دو سال 10 برابر کردیم

   شانیت سمنها با عنایت ویژه رهبری احیا شد/ اعتبار حوزه جوانان را در عرض دو سال 10 برابر کردیم

   معاون امور جوانان گفت: امروز شانیت سمنهای جوانان با عنایت ویژه مقام معظم رهبری احیا شده و این امر برای جوانان و تشکلها بسیار با ارزش است.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان, محمد مهدی تندگویان در نشست با معاونین جوانان استان ها که به میزبانی گیلان برگزار شد با تشکر از میزبانی این استان و برگزاری کارگاه توانمند سازی کارآفرینی و مهرتهای کسب و کار ویژه معاونین امور جوانان استانها گفت: این ابتکار خوبی بود که معاونین امور جوانان استانها هم در کنار سمنها در موضوعات کارگاهی شکرت کنند و با هم هماهنگ شوند.

   وی با اشاره به اهمیت اختصاص روز سه شنبه هر هفته به امور جوانان گفت: گزارشی از سه شنبه های استانها که به روز جوانان اختصاص دارد به ما نرسیده است و ما به صورت عملیاتی کار گزارشگیری را انجام می دهیم.

   تندگویان افزود: مدیران کل در تمام کارگروه ها, بخشها و فعالیتها باید از معاون امور جوانان خود استفاده کنند و این بخشنامه را به همه مدیران کل ابلاغ کرده ایم.

   وی اظهار داشت: از زمان حضور آقای تقی زاده در وزارت خانه وضعیت حوزه جوانان در استانها بسیار بهتر شده و با نگاه مثبت ایشان آینده روشنی برای این حوزه در استانها متصورم.

   معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: در حوزه مسائل مربوط به ثبت شناسه سمنها در نظر داریم همایش مشترکی با حضور معاونان اجتماعی استانداری های کشور و معاونان جوانان ادارات کل ورزش و جوانان کشور به میزبانی یزد برگزار کنیم تا مشکلات مربوط به هر استان را به صورت تخصصی حل کنیم و به جمع بندی نهایی برسیم.

   وی ادامه داد: تفکیک حوزه فرهنگی از حوزه جوانان استانها در ساختار جدید وزارتخانه انجام شده و منتظر تصویب نهایی مجلس هستیم.

   تندگویان با تاکید بر ضرورت تعامل معاونین امور جوانان با سمنها گفت: معاونان جوانان استانها باید با همه سمنهای استان تعامل داشته باشند و این رویکرد کار با یک یا چند تشکل محدود باید در برخی استانها تغییر کند.

   وی ادامه داد: در عرض دو سال اعتبار حوزه جوانان 10 برابر شده و سعی کردیم تا جوانان و سمنها انگیزه کار با ادارات کل ورزش و جوانان را پیدا کنند.

   معاون امور جوانان در پایان گفت: امروز شانیت سمنهای جوانان با عنایت ویژه مقام معظم رهبری احیا شده و این امر برای جوانان و تشکلها بسیار با ارزش است.


کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,729,271
تعداد بازدید امروز : 9,362
تعداد بازدید دیروز : 14,893
آخرین به روزرسانی : 1398/07/28