امروز : پنجشنبه 23 آبان 1398
   
  • جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در باخرز برگزار شد

   جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در باخرز برگزار شد

   پنجمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در باخرز با محوریت تشکیل مجمع خیرین ازدواج برگزار شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی ، پنجمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در باخرز با محوریت تشکیل مجمع خیرین ازدواج برگزار شد.
   مهدویان، سرپرست معاونت فرمانداری و جانشین رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان به ارائه گزارشی از وضعیت تشکل های مردم ‌نهاد در کشور پرداخت و عنوان کرد‌: از ابتدای دولت تدبیر و امید سازمان های مردم نهاد در کشور ۱۲ برابر شده است و این نشان از اهمیت این سازمان ها در دولت دارد.
   سرپرست معاونت فرمانداری باخرز ادامه داد: در حال حاضر ۹۴۲ سمن فعال در استان خراسان رضوی و در ۲۹ حوزه فعالیت می کنند که ۶۸درصد فعالیت آن ها در حوزه اجتماعی ۱۲درصد در حوزه فرهنگی و الباقی در حوزه های علمی پژوهشی و عقیدتی فعالیت میکنند.
   مهدویان همچنین فراهم ساختن شرایط وظیفه شناسی و پیشتازی جوانان در پیشبرد اهداف کشور، مشارکت فعال در صحنه های مختلف سیاسی، فرهنگی، توسعه و سازندگی کشور و استفاده بهینه از ظرفیت جوان کشور را از جمله اهداف سمن ها عنوان کرد.
   در ادامه این جلسه، اباذری، رئیس اداره ورزش وجوانان و دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ضمن خیر مقدم به مسئولین حاضر در جلسه به ارائه گزارشی از میزان تحقق مصوبات جلسه گذشته و محوریت و موضوع جلسه حاضر پرداخت و گفت: با توجه به اهمیت راه اندازی سمن ها در شهرستان مقرر شد اولین سمن با عنوان مجمع خیرین ازدواج درشهرستان فعال شود تا بتواند بهتر به مسائل و مشکلات جوانان در زمینه ازدواج از جمله خرید جهیزیه و مسکن بپردازد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,199,999
تعداد بازدید امروز : 1,554
تعداد بازدید دیروز : 16,149
آخرین به روزرسانی : 1398/08/22