امروز : یکشنبه 06 خرداد 1397
   
  • با حضور مدیر کل ورزش وجوانان استان در استانداری تهران

   سومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان تهران برگزار شد

   سومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان تهران برگزار شد

   سومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان تهران، به ریاست معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران و با حضور فرمانداران و مدیرکل ورزش و جوانان برگزار شد.

   سومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان تهران، به ریاست دکتر چاووشی معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران و با حضور فرمانداران و مدیرکل ورزش و جوانان استان، برگزار شد.
   در جریان این جلسه که در حضور مدیران کل دستگاه های دولتی استان تهران در استانداری تهران تشکیل شد، مدیر کل ورزش وجوانان استان گزارش کاملی از اجرای طرح کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی و برگزاری جشنواره های استانی ازدواج و اوقات فراغت و همچنین گزارشی از عملکرد اداره کل درمورد راه اندازی خانه جوانان ارائه نمود.   در ادامه این جلسه، گزارش عملکرد دبیرخانه ستاد ساماندهی امور جوانان از روند و نحوه شکل گیری جلسات کمیته های تخصصی و ستادهای ساماندهی امور جوانان استان و شهرستان ها ارائه شد و مدیران کل ادارات بهزیستی، آموزش و پرورش تهران، هلال احمر و سازمان تبلیغات اسلامی استان در حوزه جوانان به ارائه گزارش پرداختند.
   همچنین فرمانداران شهرستان های، پردیس، ملارد، شهریار و دماوند نیز برنامه های اجرایی خود را به استناد مصوبه اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان ارائه دادند.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,849,754
تعداد بازدید امروز : 1,799
تعداد بازدید دیروز : 21,749
آخرین به روزرسانی : 1397/03/06