امروز : یکشنبه 06 خرداد 1397
   
  • پیام تبریک دکتر سلطانی فر به مناسبت بهار طبیعت:

   فضای نوروز و بهار 96 به نام کوثر هستی "فاطمه اطهر س" معطر است

   فضای نوروز و بهار 96 به نام کوثر هستی "فاطمه اطهر س" معطر است

   وزیر ورزش و جوانان در پیامی فرا رسیدن عید باستانی نوروز و بهار طبیعت را پیشاپیش به ملت بزرگ ایران، به ویژه ورزشکاران و جوانان عزیز کشور تبریک گفت.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، متن پیام دکتر مسعود سلطانی فر به مناسبت بهار طبیعت به شرح زیر است:
   " یامقلب القلوب و الابصار
   یامدبراللیل والنهار
   یامحول الحول والاحوال
   حول حالنا الی احسن الحال
   فضای نوروز و بهار سال ١٣٩٦ به نام کوثر هستی "فاطمه اطهر س" معطر است. این تقارن مبارک، شادی و نشاط مضاعفی را برای ایرانیان عزیز که دوستدار واقعی اهل بیت (ع) و به ویژه دخت بزرگوار نبی اکرم (ص) هستند فراهم آورده است. امیدوارم که با عنایات ایزد منان بهترین احوال و زیباترین لحظات را در سال ٩٦ همراه با موفقیت های روزافزون برای ملت بزرگ ایران و به ویژه ورزشکاران و جوانان عزیز کشور شاهد باشیم.
   سال ٩٦ سالی مهم برای جامعه ورزش و جوانان کشور است، حضور نمایندگان ورزشی ایران در دو رویداد مهم بین المللی بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی و بازیهای آسیایی داخل سالن و هنرهای رزمی که ان شاءالله با درخشش قهرمانان عزیزمان و کسب افتخار برای ایران سرفراز همراه خواهد بود. همچنین انتخابات مهم و سرنوشت ساز ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در اردیبهشت ماه که ان شاءالله با حضور فعال و تاثیرگذار مردم و به ویژه جوانان عزیز، آینده درخشانی را برای ایران عزیز رقم خواهد زد.
   درپایان با گرامیداشت یاد و نام همه بزرگان و عزیزانی که در سال ٩٥ به دیار باقی شتافتند، و به ویژه یار دیرین امام و رهبری حضرات آیات هاشمی رفسنجانی و موسوی اردبیلی و با آرزوی شادکامی برای ملت بزرگ ایران، امیدوارم در سال جدید شاهد روزها و اوقاتی خوش و سرشار از پیروزی و بهروزی برای هموطنان، و همه ایرانیانی که دل در گرو اعتلای نام ایران عزیز در جهان دارند، باشیم.
   مسعود سلطانی فر
   وزیر ورزش و جوانان "
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,849,727
تعداد بازدید امروز : 1,772
تعداد بازدید دیروز : 21,749
آخرین به روزرسانی : 1397/03/06