امروز : جمعه 01 تیر 1397
   
  • جهت برنامه ریزی و تعیین خط مشی امور جوانان در سال جدید

   معاون ساماندهی امور جوانان و هیات همراه با دکترسلطانی فر دیدار کردند

   معاون ساماندهی امور جوانان و هیات همراه با دکترسلطانی فر دیدار کردند

   معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان و مدیران کل این حوزه جهت برنامه ریزی و تعیین خط مشی امور جوانان با دکتر مسعود سلطانی فر دیدار کردند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، محمدرضا رستمی به همراه مدیران کل حوزه معاونت ساماندهی امور جوانان، صبح امروز در دفتر دکتر مسعود سلطانی فر حاضر شدند و با وی دیدار و گفتگو کردند.
   در این دیدار دکتر سلطانی فر همچون گذشته و با تاکید به سخنان دکتر روحانی اولویت اول این وزارتخانه را ساماندهی امور جوانان عنوان کرد و گفت: روزی که برای این مسئولیت از مجلس رای اعتماد گرفتم تاکید دکتر روحانی سر و سامان دادن به امور جوانان بود.
   وزیر ورزش و جوانان همچنین جوانان امروز را نسلی توانمند دانست که باید تجربیات نسل قبل را به درستی تحویل بگیرند تا حرکت انقلاب اسلامی در مسیر درستش ادامه یابد و مسئولیت های مهم سیاسی - نظامی - اداری را در آینده همین جوانان باید به عهده بگیرند و چرخ مملکت را بچرخانند.
   محمدرضا رستمی نیز با تشکر از دکتر سلطانی فر جهت اهتمام ویژه به امور جوانان به خصوص در بحث ساماندهی سمن های سراسر کشور و تاسیس خانه های جوان ابراز امیدواری کرد تاسیس مراکز مشاوره ازدواج و خانه های جوان در سال جدید رشد قابل توجهی داشته باشد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 13,533,918
تعداد بازدید امروز : 3,689
تعداد بازدید دیروز : 27,919
آخرین به روزرسانی : 1397/04/01