امروز : دوشنبه 29 بهمن 1397
   
  • مدیرکل مشارکتهای اجتماعی جوانان خبر داد:

   فراخوان مشارکت سمن های جوان در کاهش آسیب های اجتماعی جوانان

   فراخوان مشارکت سمن های جوان در کاهش آسیب های اجتماعی جوانان

   مدیرکل مشارکتهای اجتماعی جوانان گفت: از ظرفیت و توان سازمان‌های مردم‌نهاد در جهت کاهش آسیب های اجتماعی استفاده خواهد شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان رضا حجتی در گفتگو با خبرنگار این پایگاه از همکاری مشترک معاونت ساماندهی امور جوانان و وزارت کشور در خصوص پیشگیری و کاهش آسیب‌های اجتماعی خبر داد.
   وی افزود: مطابق این همکاری مقرر شده است از ظرفیت و توان سازمان‌های مردم‌نهاد در جهت کاهش آسیبهای اجتماعی استفاده شود که به همین منظور برگزاری کارگاه‌های دانش افزایی و مهارت آموزی برای سمن‌ها در دستور کار است.
   مدیرکل مشارکت های اجتماعی جوانان در خصوص اهداف این کارگاه عنوان داشت: هدف از برگزاری این کارگاه ها آموزش مهارت های لازم به سازمان‌های مردم نهاد در جهت مداخله هدفمند در پیشگیری ، کنترل و کاهش آسیبهای اجتماعی است تا از این طریق جامعه هدف یعنی جوانان را تحت تاثیر قرار دهیم.
   حجتی با بیان اینکه فراخوان برگزاری این کارگاه به سازمانهای مردم نهاد اعلام شده است افزود: سازمان های مردم نهاد علاوه بر شرکت در این کارگاه ها می توانند طرح‌های خود که مرتبط با موضوع آسیبهای اجتماعی باشد را ارائه دهند تا پس از بررسی و تصویب در شورای داوری طرح ها به مرحله اجرا برسد.
   مدیر کل مشارکت های اجتماعی جوانان با اشاره به اعتبارات در نظر گرفته در این خصوص اظهار داشت: خوشبختانه اعتبارات قابل توجهی در این خصوص پیش بینی شده است تا در راستای اجرای طرح‌های پیشنهادی سازمانهای مردم نهاد به کار گرفته شود.
   حجتی همچنین از پیشنهاد ستاد مبارزه با مواد مخدر در خصوص استفاده از طرحهای سازمان های مردم نهاد برای افزایش نشاط در جامعه سخن گفت و افزود: البته این مساله تاکنون در حد یک پیشنهاد است که از سوی معاونت ساماندهی امور جوانان مورد استقبال قرار گرفت.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 18,997,055
تعداد بازدید امروز : 2,019
تعداد بازدید دیروز : 24,281
آخرین به روزرسانی : 1397/11/28