امروز : شنبه 30 تیر 1397
   
  • برپایی جشن هفته ازدواج در لردگان

   برپایی جشن هفته ازدواج در لردگان

   هم‌زمان با هفته ازدواج مراسم جشنی با حضور جمعی از زوج‌های جوان در لردگان برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری، حجت‌الاسلام انصاری، امام‌جمعه لردگان در مراسم جشنی که به مناسبت هفته ازدواج در سالن اداره ارشاد و فرهنگ اسلامی این شهرستان برگزار شد با اشاره به اهمیت ترویج ازدواج آسان گفت: پرهیز از برخی رسوم غلط و توجه به ساده زیستی رونق ازدواج را به همراه دارد.
   رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لردگان هم در این مراسم گفت: فعالیت خادمین ازدواج و کمک و همراهی آنان در تهیه جهیزیه و مسکن نقش مهمی در ترویج این سنت حسنه دارد و باید برای جذب مشارکت عمومی در این زمینه برنامه‌ریزی کرد.
   عیسی حسنی در ادامه با اشاره به اینکه در این مراسم جشن از زوج‌های الگوساز در حوزه‌های قرآنی و ورزشی و همچنین زوج‌های نخبه، معلول، جانباز، ایثارگر، فرهیخته و دانشجو شهرستان لردگان تجلیل شد، افزود: در هفته ازدواج برنامه‌های فرهنگی مختلفی در این شهرستان به اجرا درآمد.
   وی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی پیش و پس از ازدواج، ارسال پیامک تبریک هفته ازدواج، برگزاری جشن بزرگ ازدواج آسمانی و توقف مراحل ثبت طلاق در دفاتر ثبت ازدواج و طلاق شهرستان را ازجمله برنامه‌های اجرایی در هفته ازدواج در شهرستان لردگان برشمرد.
   گفتنی است، مراسم جشن هفته ازدواج با حضور امام‌جمعه، فرماندار و جمعی از مسئولین و خانواده‌های لردگانی و با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) و اداره ورزش و جوانان، نهم شهریور در سالن اداره ارشاد و فرهنگ اسلامی این شهرستان برگزار شد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,316,012
تعداد بازدید امروز : 27,280
تعداد بازدید دیروز : 24,909
آخرین به روزرسانی : 1397/04/30