امروز : سه شنبه 20 آذر 1397
   
  • معاون فرهنگی و امور جوانان از تجهیز نمازخانه های برخی مجموعه های ورزشی استان خبر داد

   معاون فرهنگی و امور جوانان از تجهیز نمازخانه های برخی مجموعه های ورزشی استان خبر داد

   شیرود میرزایی: نماز خانه ها ی سالن شهید بهشتی مجموعه ورزشی 15 خرداد و شهرستان طارم تا پایان سال جاری تجهیز می شوند.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان، احمد شیرود میرزایی معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان در گفتگو با پایگاه خبری این اداره کل از برگزاری سومین جلسه ی شورای اقامه ی نماز اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان در راستای ترویج و توسعه ی فرهنگ اقامه ی نماز و با دستور جلسه ی پیگیری مصوبات قبلی و ارائه ی برنامه های پیشنهادی سال 97 خبر دادو افزود: این جلسه با حضور اعضای شورا و در محل دفتر معاونت فرهنگی اداره کل برگزار شد.
   وی در ادامه با بیان اینکه نماز خانه های سالن شهید بهشتی مجموعه ورزشی 15 خرداد و شهرستان طارم تا پایان سال جاری تجهیز خواهند شد تصریح کرد: از پیشنهادات مطرح شده در این جلسه تجهیز نماز خانه های برخی مجموعه های ورزشی در سال 97 جهت اقامه ی هر چه باشکوه تر نماز برای ورزشکاران و گسترش فرهنگ نماز اول وقت است.
   معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان با اشاره به اهمیت تقویت روحیه ی پهلوانی و جوانمردی در جوانان و سوق دادن آن ها در مسیر رشد اخلاقی، اجتماعی و دینی در کنار ورزش اقامه ی نماز اول وقت در مجموعه های ورزشی را از عوامل تاثیر گذار در این عرصه دانست و افزود: از دیگر پیشنهادات مطرح شده در جلسه شورای اقامه ی نماز برگزاری کلاس ها، دوره ها، نشست ها و همایش های نماز شناسی برای ورزشکاران، جوانان و کارکنان است که امیدوارم با پیگیری های اعضا محقق شود.
   شیرود میرزایی در ادامه از برگزاری مسابقه کتابخوانی نماز برای کارکنان دستگاه خبر داد و افزود: کتب و پرسشنامه ی این مسابقه آماده شده و در مرحله اجرا قرار دارد.
   وی همچنین در پایان از پیگیری های جدی جهت احداث مسجد در مجموعه وررزشی انقلاب طی مکاتبات متعدد خبر داد و افزود: این پیگیری ها تا حصول نتیجه ادامه خواهد داشت.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 17,655,878
تعداد بازدید امروز : 1,622
تعداد بازدید دیروز : 24,626
آخرین به روزرسانی : 1397/09/19