امروز : دوشنبه 04 شهریور 1398
   
  • با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری و مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد صورت گرفت :

   تجلیل از جوانان برتر دستگاههای اجرایی و سازمان های مردم نهاد جوانان استان

   تجلیل از جوانان برتر دستگاههای اجرایی و سازمان های مردم نهاد جوانان استان

   در آئینی و با حضور نظری معاون سیاسی امنیتی استانداری ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان و معاونین اداره کل از جوانان برتر دستگاههای اجرایی استان و سازمان های مردم نهاد جوانان استان تجلیل شد .

   به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،در آئینی و با حضور نظری معاون سیاسی امنیتی استانداری ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان و معاونین اداره کل از جوانان برتر دستگاههای اجرایی استان و سازمان های مردم نهاد جوانان استان تجلیل شد .
   در این آئین که در محل سالن امفی تئاتر اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان از توجه دستگاه ورزش و جوانان به نشاط و امید در جوانان خبر داد.
   مدیر کل ورزش و جوانان استان بر استفاده از ظرفیت و پتانسیل های موجود در حوزه جوانان استان در رشد و تربیت و موفقیت افکاری و نیروی جوانان و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی و ایجاد گسترش فرهنگ عمومی تاکید کرد و از حضور جوانان و نیروی جوان در پست های دستگاه ورزش و جوانان استان خبر داد.
   مدیر ارشد استان، جوانان را رکن های اصلی و اساسی جامعه امروز دانست و خواستار مشارکت نیروی های جوان در اعتلاء و رشد و شکوفایی ورزش استان در کشور شد .
   این مقام مسئول از حضور بانوان پرتلاش استان در عرصه های مختلف فرهنگی ،هنری ،اجتماعی و ورزشی و انتخاب طرح یکی از برنامه سمن های مردم نهاد استان به عنوان طرح ملی در وزارت ورزش و جوانان کشور در بحث اشتغال و کارآفرینی در حوزه خیرین خبر داد.
   مدیر کل ورزش و جوانان استان توجه به حوزه فرهنگی و جوانان را یکی از اولویت های کاری خود برشمرد و از شناسایی نخبگان جوانان برتر استان و معرفی به کشور خبر داد.
   محمد کاظم نظری معاون سیاسی امنیتی استاند اری ضمن تشکر از دستگاه ورزش و جوانان در برگزاری مراسمات فرهنگی و ورزشی و توجه به امر جوانان ،از خلاء الگوسازی در حوزه جوانان گلایه کرد و خواستار الگوی پذیری جوانان از نخبگان برتر و قهرمانان ورزشی شد.
   نظری بر نقش رسانه ،مطبوعات در شکل گیری ، تقویت و رشد فضای جوانان استان تاکید کرد وخواستار تقویت حوزه جوانان دستگاههای اجرایی و بها دادن به ظرفیت هاو پتانسیل های جوانان شد.
   در این مراسم از 18 جوان برتر دستگاههای اجرایی و 20 سازمان مردم نهاد استان با اهدا لوح تقدیر و هدایای نقدی تجلیل شد .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,499,748
تعداد بازدید امروز : 992
تعداد بازدید دیروز : 25,638
آخرین به روزرسانی : 1398/06/04