امروز : جمعه 01 شهریور 1398
   
  • در جمع خیرین و ورزشکاران کاشان

   دکتر سلطانی فر: پروژه عمرانی سالن سه هزار نفری کاشان بعد از ده سال توقف از سر گرفته خواهد شد

   دکتر سلطانی فر: پروژه عمرانی سالن سه هزار نفری کاشان بعد از ده سال توقف از سر گرفته خواهد شد

   وزیر ورزش و جوانان در جمع خیرین و ورزشکاران کاشان گفت :پروژه عمرانی سالن سه هزار نفری کاشان بعد از ده سال توقف از سر گرفته خواهد شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان دکتر سلطانی فر در این مراسم ضمن تقدیر از حمایت شایسته خیرین کاشان از ورزش این شهر گفت: شکر خدا با این حمایت و اراده مسئولین شاهد رشد روزافزون ورزش در این منطقه هستیم.
   وزیر ورزش و جوانان سپس با اشاره به شرایط سخت کنونی کشور گفت: امروزه همه مسئولین دولت تلاش می کنند بر اثر تحریم های غیر قانونی که دشمن بر ما تحمیل کرده فشار زیادی متوجه مردم نشود و قطعا با عزم و اراده مردم مثل ۴۰ سال گذشته از این گردنه خطرناک هم عبور می کنیم.
   دکتر سلطانی فر ادامه داد: در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی هستیم و طی این سال ها در ورزش و حوز های مختلف بسیار پیشرفت کرده ایم و به افتخاراتی دست یافتیم.
   وزیر ورزش و جوانان با اشاره به ۱۶ دوره حضور ایران در المپیک که ۸ دوره آن بعد از انقلاب بود بیان داشت: در بزرگترین آوردگاه ورزش یعنی المپیک قبل از انقلاب تنها ۴ مدال طلای المپیک داشتیم که پس از انقلاب به ۱۶ مدال طلا رسید، در حوزه عمرانی نیز پس از انقلاب حدود ۶ برابر نسبت به قبل از انقلاب پیشرفت داشتیم و هنوز هم پروژه های در حال ساخت داریم که با افتتاح آنها این امار ۹ برابر خواهد شد.
   دکتر سلطانی فر در پایان تاکید کرد: امیدوارم در کاشان همچون گذشته شاهد بروز استعدادهای برتر در حوزه ورزش باشیم. حدود ۳۲۱ پروژه عمرانی ورزشی در سراسر کشور توسط خیرین در دست اقدام است که تا پایان امسال ۲۵ پروژه به اتمام می رسد.
   امیدواریم شاهد بروز استعدادهای جدید ورزشی از کاشان در تیم ملی های مختلف باشیم. روند تکمیل استادیوم ۳۰۰۰ نفره کاشان هم که ۱۰ سال متوقف شده بود از ابتدای ۹۸ شروع خواهد شد و سعی می کنیم دوساله تکمیل و افتتاح شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,446,185
تعداد بازدید امروز : 14,542
تعداد بازدید دیروز : 20,476
آخرین به روزرسانی : 1398/06/01