امروز : پنجشنبه 25 مهر 1398
   
  • در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان خلخال عنوان شد

   اردبیل رتبه اول جلب مشارکت های عمومی جوانان کشور را کسب کرد

   اردبیل رتبه اول جلب مشارکت های عمومی جوانان کشور را کسب کرد

   به گفته رئیس گروه ساماندهی امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان، استان اردبیل در سال 1397 رتبه اول جلب مشارکت های عمومی در بخش فعالیت های جوانان را کسب کرده است.

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان، دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان خلخال در سال 98 با حضور رئیس گروه ساماندهی امور جوانان و معاونت سیاسی فرمانداری روز پنج شنبه 26 اریبهشت ماه در محل سالن شهید مهری فرمانداری برگزار شد
   بهنام مظاهری رئیس گروه ساماندهی امور جوانان اداره کل در این جلسه گفت: اجرای برنامه های هدفمند ستاد ساماندهی امور جوانان و دستیابی به اهداف و برنامه های ابلاغی از مرکز کشور از عوامل دخیل در کسب این رتبه بشمار می رود. در جمع بندی عملکرد سال 97 ستادهای شهرستانی ساماندهی امور جوانان استان ، نام خلخال در جمع سه شهرستان برتر در زمینه اجرای درست برنامه های این ستاد در سال گذشته می باشد.
   او با بیان اینکه در هفته جوان امسال خانه جوان در 2 شهرستان استان راه اندازی شده و در اختیار فعالیت های مربوط به جوانان این منطقه قرار گرفت، گفت: مقدمات کار برای ایجاد خانه جوان خلخال فراهم شده و بزودی فعالیت خود را آغاز می کند.
   مظاهری همچنین از امضای تفاهم نامه بین وزارت ورزش و جوانان با صندوق کارآفرینی امید کشور در ارائه تسهیلات بانکی اشتغال و ازدواج جوانان خبر داد و افزود: با اجرای این تفاهم نامه در استان اردبیل نیز کار اشتغال و ازدواج جوانان این استان تسهیل خواهد شد.
   او با تاکید بر لزوم تسهیل در راه اندازی سمن ها و تشکل های غیردولتی مردم نهاد در مناطق مختلف استان اظهار کرد: اداره کل ورزش و جوانان در 100 حوزه مجوز راه اندازی سمن صادر می کند.
   احمد قنبری ، معاون سیاسی و امنیتی فرماندار خلخال هم در این جلسه از حمایت های مالی سمن ها و تشکل های مردمی در این شهرستان خبر داد و گفت: پارسال 300 میلیون ریال به سمن های فعال در بخش های مذهبی ، فعالیت های قرآنی و کاهش آسیب های اجتماعی از سوی فرمانداری کمک مالی بلاعوض شد. وی با تاکید بر پرهیز از هرگونه موازی کاری در اجرای برنامه های ستاد ساماندهی امور جوانان از سوی دستگاه های اجرایی عضو این ستاد افزود: حضور مسئولان ادارات عضو و کارشناسان در جلسات این ستاد الزامی است.
   رقیه زادمهر ، سرپرست اداره ورزش و جوانان خلخال نیز در این جلسه از برگزاری همایش تجلیل از مفاخر ورزشی این شهرستان در سال جاری خبر داد و گفت: انتظار از مسئولان دستگاه های اجرایی ستاد ساماندهی امور جوانان برنامه ریزی مناسب برای اجرای طرح اوقات فراغت نوجوانان و جوانان در تابستان با پرهیز از هرگونه موازی کاری و ارائه آمار صوری است.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,679,512
تعداد بازدید امروز : 3,142
تعداد بازدید دیروز : 10,880
آخرین به روزرسانی : 1398/07/25