امروز : پنجشنبه 21 آذر 1398
   
  • برگزاری انتخابات مجمع سمن های جوانان کرمان

   برگزاری انتخابات مجمع سمن های جوانان کرمان

   همزمان با هفته تربیت بدنی و ورزش، دومین انتخابات مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان استان کرمان با حضور اکثریت اعضا در محل هتل جهانگردی کرمان برگزار شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و بنا به اعلام روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان، میثم پاریزی، مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان در دومین انتخابات مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان استان کرمان که با حضور ماکویی نماینده وزارت ورزش و جوانان در محل هتل جهانگردی کرمان برگزار شد، ضمن خیرمقدم به حضار شرکت کننده در این مجمع، هفته تربیت بدنی و ورزش را به همه دست اندرکاران این حوزه به ویژه سمن های ورزشی تبریک گفت.
   او با اعلام اینکه استان کرمان همواره در حوزه سمن ها در سطح کشور زبانزد بوده، ابراز امیدواری کرد: این استان همچون سال گذشته در مجمع ملی سمن های جوانان کشور صاحب کرسی باشد.
   پاریزی با ابراز خرسندی از حضور موفق سمن های جوانان استان کرمان در رویداد های ملی افزود: استان کرمان افتخار میزبانی بزرگترین رویداد حوزه جوانان یعنی برگزاری نخستین انتخابات دومین مجمع ملی جوانان کشور را طی سال گذشته داشته است، لذا امیدواریم بعد از انتخابات امروز، شاهد توسعه کیفی و کمی سمن ها باشیم و بدین ترتیب چتر حمایتی مان از حوزه سمن ها بر سر جوانانی که می توانند از این طریق خدمات بگیرند، گسترده شود و و این می طلبد شما با همت، جدیت، تلاش و پشتکاری که تاکنون داشته اید، بتوانید این مسئله را پیگیری کنید.
   او با آرزوی موفقیت برای سمن های جوانان، ابراز امیدواری کرد: بتوانیم در ادامه مسیر از ظرفیت های موجود در این حوزه بهره برداری لازم را داشته باشیم تا به جایگاه واقعی خود در سطح کشور برسیم و شاهد رشد کیفی و کمی سمن هان باشیم.
   اسدی، معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان نیز با اشاره به اینکه متأسفانه در فضاهای انتخاباتی خارج از مسائل اجتماعی، گاهی شاهد تخریب، تهمت، مغلطه کردن، و داد زدن هستیم، بیان داشت: این در حالیست که در جمع فعالان اجتماعی، این مسائل را نداریم و مصداق بارز آن نخستین انتخابات مجمع ملی جوانان با حضور اقوام مختلف بود که بدون حاشیه برگزار شد و امروز نیز شاهد برگزاری مجمع استانی سمن های جوانان هستیم.
   او تعداد سمن های جوانان استان تا پایان سال 97 را 99 سمن عنوان کرد و گفت: با توجه به اینکه زیر 100 سمن داشتیم، به همین دلیل امسال درگروه دوم قرار گرفتیم و باید 9 عضو اصلی و 4 عضو علی البدل داشته باشیم.
   اسدی افزود: هم اکنون 23 نفر برای حضور در انتخابات کاندید شده اند و بیش از 140 شرکت کننده برای شرکت در انتخابات مجمع حضور یافته اند.
   او تأکید کرد: در انتخاب خود دقت کنید، چرا که مجمعی که شکل می گیرد در حقیقت نماینده شما عزیزان است و باید به نمایندگی از شما با مدیران مختلف و وزیران جلسه بگذارند، پس باید کسانی انتخاب شوند که این توانایی را داشته باشند.
   اسدی تصریح کرد: سال گذشته یک کرسی در مجمع ملی جوانان داشتیم، قرار بود این مجمع بهمن ماه امسال نیز برگزار شود که به خاطر مسائل انتخاباتی برای سال بعد این اتفاق می افتد، بنابراین باید در مجمع استانی بهترین ها انتخاب شوند تا از بین این بهترین ها یک کرسی در مجمع ملی داشته باشیم.
   در پایان این انتخابات، از بین 23 کاندید، حدیثه سالاری، احمد احمدی نژاد، سارا پناهنده، فاطمه امین زاده، علی یزدان پناه، المیرا اقتدارنژاد، آرمان سندگلی، رامین عبدلی و علی معصوم پور به عنوان اعضای اصلی و زهرا شادروان، رضا مهدی پور، آبان ملک محمدی و علی ایلاقی حسینی به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.
   برای مشاهده عکس های بیشتر اینجا کلیک کنید:
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,744,977
تعداد بازدید امروز : 1,459
تعداد بازدید دیروز : 37,477
آخرین به روزرسانی : 1398/09/21