امروز : پنجشنبه 21 آذر 1398
   
  • مدیر کل ورزش و جوانان کردستان؛

   خود باوری و تلاش تمام وقت لازمه موفقیت جوانان

   خود باوری و تلاش تمام وقت لازمه موفقیت جوانان

   مدیر کل ورزش و جوانان کردستان در دومین مجمع انتخابات استانی سازمان های مردم نهاد جوانان استان کردستان گفت: جوانان نباید خود را دست کم بگیرند و با خود باوری پله های ترقی را طی کنند.

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان؛ حامد جولائی مدیر کل ورزش و جوانان کردستان پیش از ظهر روز یکشنبه 19 آبان ماه در مجمع انتخابات سمن های جوانان استان کردستان که در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان کردستان برگزار شد گفت: جوانان باید خود را باور کنند و تا پشتکار به قله های موفقیت برسند.
   او با اشار به اینکه جوانان می توانند کار های بزرگی انجام دهند، عنوان کرد: از ابتدای فعالیت من در اداره کل ورزش و جوانان کردستان یک سمن وجود داشت که خوشبختانه امروز به ۴۷ سازمان مردم نهاد رسیده است‌.
   حامد جولایی با اشاره به اینکه جوانان نیرویی هستند که می‌توانند بزرگترین کارها را انجام دهند همانطور که در جنگ تحمیلی شاهد جان فشانی‌های بزرگ توسط آنان بودیم، اضافه کرد: همه باید یک صدا راه پیشرفت و ترقی جوانان را فراهم کنیم و سمن ها نیز در این راه با یکدیگر وحدت رویه داشته باشند.
   او گفت: افرادی که به عنوان اعضا مجمع جوانان استان انتخاب می شوند باید دید شهرستانی را کنار بگذارند و برای کل جوانان و سمن های استانی تلاش کنند.
   مدیر کل ورزش و جوانان کردستان با اشاره به اینکه توانایی جوانان استان بیش از آنچه امروز مشاهده می‌شود، است افزود: از کاندیداها می‌خواهم با همکاری با یکدیگر به فکر دغدغه‌های جوانان استان باشند.
   گفتنی است، در پایان رای گیری مجمع انتخابات استانی سمن های جوانان کردستان یاسر رحمانی با 26 رای، دارا ترسیم با 23 رای، یاسین شریعتی با 23 رای، محمد فتحی زاده با 22 رای، سیده مارال پیرظهیری با 21 رای، کاوه میرانی با 20 رای، شادی مولانی با 19 رای به عنوان اعضای اصلی و سبا زینتی با 17 رای، فرشاد شبرندی با 15 رای و ناصر عزیزی با 14 رای به عنوان اعضاء علی البدل انتخاب شدند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,744,165
تعداد بازدید امروز : 647
تعداد بازدید دیروز : 37,477
آخرین به روزرسانی : 1398/09/21