امروز : پنجشنبه 21 آذر 1398
   
  • در حاشیه نشست با نواب رییس بانوان فدراسیون های ورزشی مطرح شد؛

   مهین فرهادی زاد: آموزش صحیح به زنان ورزشکار و مربی همواره باید در اولویت باشد

   مهین فرهادی زاد: آموزش صحیح به زنان ورزشکار و مربی همواره باید در اولویت باشد

   معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت: نحوه برخورد با ورزشکاران خارجی، نحوه رفتن روی سکو و واکنش صحیح در زمان شکست و پیروزی از مواردی است که باید همواره به ورزشکاران ما آموزش داده شود.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان مهین فرهادی زاد در حاشیه گردهمایی نواب رییس بانوان فدراسیون های ورزشی و مسئولین ورزش بانوان استان ها گفت: کمیسیون زنان و ورزش زیر نظر کمیته ملی المپیک برنامه های مختلفی به منظور توانمند کردن زنان در سطح کشور تدارک دیده است.
   معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: مسئولین و روسای ورزش بانوان سراسر کشور طی چهار روز و در 12 جلسه آموزش های مختلفی دیدند. آشنایی با آسیب های ورزشکاران در فضای مجازی، تغذیه ورزشی، برنامه ریزی راهبردی و اطلاعات مورد نیاز ورزشکاران در سفرهای برون مرزی از جمله مواردی بود که در این دوره ها آموزش داده شد.
   وی افزود: خوشبختانه تمام این موارد آموزشی را طی سه روز در آکادمی ملی المپیک برگزار کردیم و یک دوره دیگر هم برای نواب رییس بانوان فدراسیون ها داریم تا با جنبش المپیک آشنا شوند. یک بخش که روی آن تاکید داریم حضور متوازن زنان و مردان ما در مسابقات مختلف است که امیدواریم در بازی های المپیک 2024 به یک تعادل خوب برسیم.
   فرهادی زاد در پایان تاکید کرد: بخش فرهنگی یکی از مواردی است که روی آن بسیار تاکید داریم. ورزشکار ما باید بداند در زمان باخت و حتی پیروزی چه واکنشی نشان بدهد. نحوه برخورد با ورزشکاران خارجی، نحوه رفتن روی سکو، واکنش صحیح در زمان شکست و پیروزی و نحوه حضور در مجالس همه از مواردی هستند که به دختران ورزشکار و مسلمان ما بخصوص در سنین پایین باید آموزش داده شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,744,165
تعداد بازدید امروز : 647
تعداد بازدید دیروز : 37,477
آخرین به روزرسانی : 1398/09/21