امروز : چهارشنبه 02 خرداد 1397
   
  • دلنوشته امیررضا خادم به مناسبت در گذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی

   دلنوشته امیررضا خادم به مناسبت در گذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی

   معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی امور استانهای وزارت ورزش و جوانان در پیامی در گذشت آیت الله رفسنجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، متن دلنوشته امیررضا خادم به شرح ذیل است :
   رحلت غم بار اسوه صبر و نماد تدبیر، آیت الله هاشمی رفسنجانی را به همه اخلاق مداران، حق جویان و اعتدال منشان تسلیت عرض می کنم.
   یادم هست در یکی از دیدارهایی که خدمت ایشان بودم، خاطره ای را تعریف می کردند از دورانی که حتی به زبان آوردن نام امام راحل و در تبعیت، هزینه های بسیاری داشت، چگونه با ساماندهی یک سری فعالیت های اقتصادی و درآمدهای حاصله از آن از طلبه ها و منبری هایی که هم جهت و همراه اندیشه های امام راحل بوده و به هرشکل ممکن، تفکرات ایشان را به آحاد مردم انتقال می دادند، حمایت های گوناگون نموده و اگر با مشکلاتی مانند ممنوع المنبر یا... مواجه می شدند به طور غیر مستقیم به خانواده هایشان رسیدگی و از آنها حمایت می کردند.
   نقل این خاطره به آن جهت است که به نوعی اشاره ای به همه آزارها و اذیت هایی شود که این ستون انقلاب به واسطه عدم ریاکاری های متداولی که سالهاست با شعار ساده زیستی و... علیه ایشان سازمان دهی می شد کنم به این امید که شاید روزی شاهد پایان این همه عوام فریبی و نفاق از جامعه مان باشیم و به یاد آوریم که بنیان انقلابی که قریب به ٤٠ سال پیش آیت الله هاشمی رفسنجانی و مقام معظم رهبری و اندک همراهانشان بنا نهادند "اخلاق" بود...!
   روحش شاد و قرین رحمت باد
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,783,902
تعداد بازدید امروز : 28,364
تعداد بازدید دیروز : 23,118
آخرین به روزرسانی : 1397/03/02