امروز : دوشنبه 04 تیر 1397
   
  • معاون فرهنگی و امور جوانان: سمن های جوانان تقویم برنامه های 6 ماهه خود را ارائه می دهند

   معاون فرهنگی و امور جوانان: سمن های جوانان تقویم برنامه های 6 ماهه خود را ارائه می دهند

   معاون فرهنگی و امور جوانان از تصویب طرح های مختلف سمن های جوانان با محوریّت پیشگیری از آسیب های اجتماعی خبر داد.

   به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان آذربایجان غربی محمودزاده در این خصوص گفت: بر اساس فراخوانی که به سازمان های مردم نهاد امور جوانان تحث پوشش اداره کل ورزش و جوانان داده بودیم طرح های خوب و ارزشمندی در حوزه پیشگیری از آسیب های اجتماعی تجمیع و در نهایت پس از طی مراحل بررسی و اخذ نظرات و پیشنهادات لازم، گشایش اعتبارات لازم برای اجرای آنها در سالجاری فراهم گردید تا به فضل الهی بتوانیم گامهای مثبتی را در راستای پیشگیری از آسیب های اجتماعی برداشته باشیم.
   وی گفت: در راستای منویات مقام معظم رهبری و تأکیدات دولت محترم و تفاهمنامه بین وزارت کشور و وزارت ورزش و جوانان طرح های موجود در حوزه های آسیب های اجتماعی شامل سه محور اعتیاد، طلاق و مفاسد اخلاقی می باشد.
   معاون فرهنگی و امور جوانان همچنین افزود: در جلسه ای که با دبیران سمن ها داشتیم سیاست های وزارت ورزش و جوانان را در سال جدید ابلاغ کردیم و از آنها خواستیم تا تقویم برنامه های 6 ماهه خود را ارائه دهند تا بتوانیم با برنامه ریزی خوب و مطلوب برنامه های شایسته ای را در حوزه های فرهنگی و امور جوانان در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نامگذاری شده اجرایی نماییم.
   محمودزاده از طرح های فاخر جوانان در حوزه های مختلف استقبال کرد و گفت: امسال نگاه ویژه ای به تحقق شعار سال داریم و از این رو ایده ها و طرح های نو و مؤثر در خصوص اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال را در دستور کار خود قرار خواهیم داد.
   وی در خاتمه بر نقش مؤثر و سازنده جوانان و ارائه طرح های مناسب در آستانه دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای اسلامی شهر و روستاها و میان دوره ای مجلس بمنظور ایجاد فضای با نشاط انتخاباتی و حضور پرشکوه در این حماسه بزرگ تأکید کرد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 13,621,730
تعداد بازدید امروز : 2,022
تعداد بازدید دیروز : 26,883
آخرین به روزرسانی : 1397/04/04