امروز : جمعه 01 تیر 1397
   
  • همایش پیاده روی خانوادگی با حضور وزیر بهداشت و معاونان وزارت ورزش و جوانان

   دکتر قاضی زاده هاشمی: ورزش یکی از مهمترین راه های توسعه سلامت است / شعبانی بهار: دولت تمام تلاش خود را برای توسعه متوازن ورزش انجام داده است

   دکتر قاضی زاده هاشمی: ورزش یکی از مهمترین راه های توسعه سلامت است / شعبانی بهار: دولت تمام تلاش خود را برای توسعه متوازن ورزش انجام داده است

   وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در همایش پیاده روی خانوادگی تهران گفت: راه ایجاد توسعه سلامت در جامعه، ترویج فرهنگ پیشگیری است که ورزش به عنوان یکی از مهمترین راه های پیشگیری از بیماری ها مطرح است.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، همایش پیاده روی خانوادگی صبح امروز جمعه اول اردیبهشت 96 با حضور دکتر قاضی زاده هاشمی، وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی، غلامرضا شعبانی بهار، معاون توسعه ورزش همگانی، فریبا محمدیان معاون امور ورزش بانوان، عبدالحمید احمدی و معاون فرهنگی آموزش و پژو هش وزارت ورزش و جوانان در جاده سلامتی مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار شد.
   در این همایش که مجدآرا رئیس فدراسیون ورزش های همگانی و مدیران و کارکنان وزارت ورزش و جوانان و جمع زیادی از ورزشکاران و مسئولان ورزش استان تهران نیز حضور داشتند، حاضرین به پیاده روی دسته جمعی و انجام حرکات ورزشی پرداختند.
   وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این همایش در سخنانی کوتاه ضمن تشکر از دست اندرکاران این قبیل همایش ها گفت: اعتیاد به ورزش یکی از اعتیادهای مثبت است و باعث ایجاد خلق های خوب و سلامت بدنی و روحی می شود.
   دکتر قاضی زاده هاشمی با تاکید بر تحرک بدنی و ورزش مداوم تصریح کرد: راه ایجاد توسعه سلامت در جامعه، ترویج فرهنگ پیشگیری است که ورزش به عنوان یکی از مهمترین راه های پیشگیری از بیماری ها مطرح است.
   غلامرضا شعبانی بهار، معاون توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان نیز در این همایش با تشکر از حضور دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: این برنامه به مناسبت هفته سلامت و بهداشت برگزار می شود و شعار امروز به نام روز تحرک بدنی و فعالیت گرهی نام گذاری شده است.
   وی ادامه داد:وزارت ورزش و جوانان در راستای تحقق سیاست های راهبردی دولت در بخش ورزش توسعه ورزش همگانی را به عنوان اولویت اصلی خود می داند.
   شعبانی بهار گفت: در طول سه سال و نیم گذشته 10 و نیم درصد به آمار ورزشکاران عمومی و 13 و 3 دهم درصد به تعداد ورزشکاران سازمان یافته کشور افزوده شده است.
   معاون توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان با اشاره به توفیقات دولت تدبیر و امید در بخش های مختلف ورزش گفت: در بخشهای ورزش همگانی، قهرمانی، ورزش بانوان و عمرانی و زیرساخت ها دستاوردهای زیادی در طی سه سال و نیم گذشته به دست آمده که همه این ها مبین این است که دولت تمام تلاش خود را برای توسعه متوازن ورزش در بخش های مختلف انجام داده است.
   در این همایش دو دستگاه تردمیل از طرف وزیر ورزش و جوانان و وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به قید قرعه به دو تن از حاضرین اهدا شد. همچنین 25 دوچرخه به قید قرعه به حاضرین اهدا شد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 13,533,945
تعداد بازدید امروز : 3,716
تعداد بازدید دیروز : 27,919
آخرین به روزرسانی : 1397/04/01