امروز : پنجشنبه 30 فروردین 1397
   
  • به مناسبت گرامیداشت هفته جوان:

   مسابقات بزرگ شطرنج جام نشاط و امید در کامیاران برگزار شد

   مسابقات بزرگ شطرنج جام نشاط و امید در کامیاران برگزار شد

   مسابقات بزرگ شطرنج جام نشاط و امید به مناسبت گرامیداشت سالروز سفر مقام معظم رهبری به استان کردستان و هفته جوان با معرفی نفرات برتر رده های مختلف در کامیاران پایان یافت .

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان، مسابقات شطرنج قهرمانی پسران و دختران جام نشاط و امید با حضور 100 شرکت کننده تحت عنوان جام نشاط و امید به مدت دو روز در روستای تاریخی و فرهنگی پالنگان کامیاران برگزار شد .
   در این مسابقات 7 استان: کردستان، تهران ، زنجان، آذربایجان شرقی، ایلام، همدان، کرمانشاه، چهارمحال بختیاری و 8 شهرستان تابعه استان حضور پیدا کردند و در بخش آزاد، زیر 8 سال زیر 10 ، زیر 12 سال ، زیر 14 سال و زیر 16 سال با یکدیگر به رقابت پرداختند .
   در پایان این مسابقات که در ۹ دور به روش سویسی انجام شد، میثم خطیبی از زنجان مقام اول را کسب کرد، محمدمهدی چواری از کرمانشاه و بهزاد خوش کلامیان از سنندج به ترتیب دوم و سوم شدند .
   در رده سنی زیر 8 سال، امیرحسام جلال وند از همدان، زیر 10 سال ریبین لطیفی از سنندج، زیر 12 سال ماردین رستمی از کامیاران، زیر 14 سال ماردین سلیمی از سنندج و رائف زندسلیمی در رده سنی زیر 16 سال از سنندج موفق شدند عناوین نخست را به خود اختصاص دهند .
   در بخش بانوان؛ مرجان رادنیا از سنندج مقام اول را بدست آورد و همچنین هادی امیری از کرمانشاه مقام نخست رقابت های پیشکسوتان را بدست آورد.
   گفتنی است، مسابقات بزرگ شطرنج جام نشاط و امید طی روزهای 21 و 22 اردیبهشت ماه برگزار شد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 11,996,888
تعداد بازدید امروز : 19,192
تعداد بازدید دیروز : 21,199
آخرین به روزرسانی : 1397/01/30